MixBit:برنامه ای برای اشتراک گذاری ویدئو یوتیوب برای آندروید

در ماه اوت،  بنیانگذاران یوتیوب چاد هرلی و استیو چن نرم افزاری معرفی کرده که نام نرم افزار MixBit است و این نرم افزار ویدئو ها را در سایت یوتیوب به اشتراک می گذارد و فقط برای ای او اس(IOS) و آندروید است.

MixBit  قادر می سازد با  ترکیب چند کلیپ ویدیو 16 ثانیه ای، آنها را ویرایش و در یوتیوب به اشتراک بگذارد. شما همچنین می توانید hashtags به فیلم های خود اضافه کنید.

در قسمت ‘Start here’ می توانید ویدئو ها را وارد کنید و شما می توانید در هر دو منظره و حالت پرتره شوت داشته باشید، هر چند به کیفیت بالاتر فراهم می کند.پس از مکان یابی دستگاه شما، بر روی صفحه نمایش ضربه بزنید و نگه دارید و MixBit شروع به ضبط می کند.با بردن انگشت خود به صفحه نمایش و شوتینگ به طور خودکار متوقف خواهد شد.

MixBit توانایی ترکیب 256 کلیپ های مختلف(هر یک تا 16 ثانیه طولانی) به بیش از یک ساعت از ترکیب ویدئو در یک پروژه ویدئو است.

Mixbit

Homescreen

Record-Mixbitاز ناحیه ضبط وارد صفحه ویرایش می شوید و می توانید کلیپ های غیر ضروری حذف کنید .وارد کردن ویدئوها در گوشی خود به پروژه فعلی ذخیره می شود.

MixBit به شما اجازه می دهد در صورتی که شما نمی خواهید که ویدئو کامل نشده منتشرکند به گالری منتقل کنید. عمالکرد export  اجازه می دهد تا سایر کاربران کلیپ های خود را در پروژه خود استفاده کند. یکی از ویژگی های هر دو تاک و عدم نمایش مشخصات عمومی است و برای پیدا کردن و استخدام محتوای کاربران دیگر را در نوع خود است. و این ویژگی، به یک حساب MixBit  نیاز دارید و این برنامه هیچ فیلتر های ویدئویی نمایش مشخصات عمومی  و اثر برای کلیپ های خود را ارائه نمی کند.

Edit

Trim

اگر ویدئو ویرایش کردید، از تب Publish وارد صفحه شوید، و ویدیو را آپلود کنید. MixBit اجازه می دهد برای انتخاب سطح حریم خصوصی (عمومی یا محدود) و همچنین اضافه کردن اطلاعات محل، عنوان و hashtags های به فیلم های خود را وارد کنید.

Publish

Upload

menuMixBit اجازه می دهد برای ضبط چند کلیپ کوچک و سپس پیوستن همه آنها را به یک پروژه ویدیو است که هنوز هم قابل ویرایش است که یکی ویژگی های شاخص آن است.

این برنامه هم در IOS و هم در آندروید منتشر شده است و شما می توانید این برنامه را در لینک زیر دانلود کنید.

دانلود برنامه MixBit در فروشگاه گوگل پلی

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*