نحوه سویچ بین برنامه ها در Start Screen ویندوز ۸٫۱

wirenab06Mahyar Jaryan Chiye 430x4301wirenab.ir نحوه سویچ بین برنامه ها در Start Screen ویندوز ۸٫۱

نحوه سویچ بین برنامه ها در Start Screen ویندوز ۸٫۱

m15 300x115 نحوه سویچ بین برنامه ها در Start Screen ویندوز ۸٫۱

1

در صفحه اسمارت اسکرین ویندوز ۸٫۱ تسکباری وجود ندارد، به همین خاطر شما برنامه هایی که در حال اجرا هستند رو نمی تونید ببینین. چند راه برای بررسی اینکه چه برنامه هایی در حال اجرا هستند و در میان تمام برنامه های در حال اجرا قابل انتخاب هستند وجود دارد. ما در وایرناب به شما چگونگی انتخاب وظایف صفحه شروع در ویندوز ۸٫۱ را آموزش می دهیم. با ما همراه باشید.

یکی از راه هایی برای دیدن برنامه های در حال اجرا فشار دادن کلید های  Alt + Tab است. یک دیالوگ نشان داده میشود که عکس تمام برنامه های در حال اجرا بر روی اسمارت اسکرین قابل مشاهده است. تا زمانی که شما کلید Alt را پایین نگه دارید، دیالوگ بر روی صفحه نمایش باقی می ماند. برای باز شدن برنامه ها، کلید Alt و کلید Tab را فشار دهید. هر بار که شما کلید Tab را فشار دهید، برنامه بعدی انتخاب می شود. هنگامی که شما می خواهید برنامه را  تغییر دهید، هر دو کلید را رها کنید.

توجه: اگر صفحه نمایش لمس دارید، بر روی صفحه نمایش لمسی، از سمت چپ برنامه ها را با انگشت خود بکشید.

m22 300x149 نحوه سویچ بین برنامه ها در Start Screen ویندوز ۸٫۱

2

شما همچنین می توانید نشانگر ماوس رو در بالا، گوشه سمت چپ صفحه نمایش ببرید. تصویر بند انگشتی از آخرین فعالیت  برنامه ها قابل نمایش است. بر روی آن کلیک کنید تا برنامه را برای شما نمایش دهد.

m33 300x163 نحوه سویچ بین برنامه ها در Start Screen ویندوز ۸٫۱

3

توجه کنید که در بخش زیرین این کادر خطوطی وجود دارد. اگر شما ماوس خود را به پایین کادر ببرید، ستون کناری (سمت چپ) عکسی از برنامه های باز شده را نمایش می دهد. شما می توانید با کلیک بر روی هر برنامه آن را ببینید.

این نوار کناری (سمت چپ) همیشه در دسکتاپ  قابل نمایش است.

m42 300x172 نحوه سویچ بین برنامه ها در Start Screen ویندوز ۸٫۱

4

با کلیک بر روی دکمه استارت در پایین نوار آخرین برنامه باز شده را اعلام می کند. مگر اینکه شما بر روی دسکتاپ باشید. در این صورت، در این قسمت استارت منو به نمایش درمی اید.

m51 300x85 نحوه سویچ بین برنامه ها در Start Screen ویندوز ۸٫۱

5

شما همچنین می توانید به سادگی یک برنامه را باز کنید. اگر برنامه در حال حاضر در حال اجرا باشد، در نوار سمت چپ فعال خواهد شد. برای جابجایی بین صفحه نمایش استارت و آخرین برنامه ها دکمه ویندوز را بفشارید.

منبع: howtogeek.com

درباره‌ eagle