ترفندی برای ایجاد تصاویر جذاب پیکسلی در فتوشاپ

ساخت تصاویر جذاب پیکسلی

m12 300x144 ترفندی برای ایجاد تصاویر جذاب پیکسلی در فتوشاپ

1

اگر شما از طرفداران تصاویر پیکسلی هستید ،ما در وایرناب با یک ترفند ساده ساخت تصاویر پیکسلی را آموزش می دهیم لازم به ذکر است که این ترفند برای  هر نسخه از فتوشاپ قابل اجرا می باشد. پس در ساخت این نوع از تصاویر با ما همراه باشید.

m21 194x300 ترفندی برای ایجاد تصاویر جذاب پیکسلی در فتوشاپ

2

برای شروع ابتدا ما از یک تصویر نمادین از لبخند ژکوند را انتخاب کردیم، اما شما می توانید از هر تصویری که ترجیح می دهید استفاده کنید. عکس انتخاب شده (لبخند ژکوند) برای تشخیص هر عمق پیکسل خواهد بود، بنابراین او کاندید خوبی برای این تشخیص است.

m32 300x248 ترفندی برای ایجاد تصاویر جذاب پیکسلی در فتوشاپ

3

کلید های m ترفندی برای ایجاد تصاویر جذاب پیکسلی در فتوشاپ  را برای بازکردن سطح های مختلف فشار دهید. اگر شما می خواهید برای اطمینان تصویر پیکسل های نزدیک به همه داشته باشه  مانند این عکس لبخند ژکوند خواهد شد. اگر برخی از لباس های تیره مدتن و برجسته روشن باشد. شما می توانید ارزش یا مقدارهای (۱۴، ۱٫۵۱، ۱۸۱) را کپی کنید، و اگر شما نمی خواهید از این مراحل استفاده کنید از این مرحله بگذرید و تصویر خود را به شکلی که دوست دارید بسازید.

m41 195x300 ترفندی برای ایجاد تصاویر جذاب پیکسلی در فتوشاپ

4

تصویر لبخند ژکوند برجسته است و ما می توانیم از جزئیات خیلی بیشتری در مناطق تیره استفاده کنیم. این می تواند به تشخیص نتیجه نهایی کمک کند.

m5 300x254 ترفندی برای ایجاد تصاویر جذاب پیکسلی در فتوشاپ

5

تغییر اندازه عکس در فتوشاپ برای پیکسلی کردن آن کمکی نمیکند. ما تصویر  را در پنجره “Indexed Color” در مسیر Image > Mode > Indexed Color to counteract قرار دادیم. شما می توانید ان مقدارها را در اینجا استفاده کنید و یا با جستجوی کاربرد تنظیمات و انتخاب آنها تصویر مورد نظرتان را تغییر دهید. در هر دفعه استفاده از تغییرات نتیجه شما را متفاوت خواهد کرد. در هر پنجره تنظیم رنگ می تواند انتخاب های نهایی شما را مشخص کند، بنابراین احساس آزادی در کار با تنظیمات دلخواه خود خواهید داشت.

m6 300x261 ترفندی برای ایجاد تصاویر جذاب پیکسلی در فتوشاپ

6

کلید های  m7 ترفندی برای ایجاد تصاویر جذاب پیکسلی در فتوشاپرا برای تغییر حجم تصویر مورد نظرتان فشار دهید. ما در اینجا اندازه فایل را با وضوح بالایی برای نمایش گذاشتیم اما قابلیت کوچک کردن تصویر را هم داریم.

m71 300x260 ترفندی برای ایجاد تصاویر جذاب پیکسلی در فتوشاپ

7

در اینجا اندازه پایین به عرض ۷۵ پیکسل گذاشته شده است که تقریبا دو درصد از حجم تصویر اصلی است.

m8 195x300 ترفندی برای ایجاد تصاویر جذاب پیکسلی در فتوشاپ

8

همانطور که می بینید، تصویر خیلی تغییر کرده است!

m9 300x261 ترفندی برای ایجاد تصاویر جذاب پیکسلی در فتوشاپ

9

از آنجایی که، تغییر تب PULL-DOWN می تواند “Pixels” را به  “Percent” تغییر دهد. اندازه تصویر به ۴۰۰ درصد جدید نمایش تغییر خواهد کرد. شما می توانید برای نتایج بهتر از تقسیم عددی بر مضرب، مانند ۲۰۰ درصد (۲X) و یا ۱۰۰۰ درصد (تا ۱۰x) استفاده کنید.

m10 191x300 ترفندی برای ایجاد تصاویر جذاب پیکسلی در فتوشاپ

10

خب، حالا ما با کارهای ساده، یک تصویر معمولی را به تصویر گرافیکی ایجاد کرده ایم!

m111 193x300 ترفندی برای ایجاد تصاویر جذاب پیکسلی در فتوشاپ

11

شما می توانید این را به هر اندازه که می خواهید در مقیاس و آن را در تقسیم عددی ضرب کنید، تا زمانی که شما تغییر اندازه ندادید،تصویر تا ۱۳۳ درصد، بلکه ۲۰۰ درصد، ۴۰۰ درصد، و غیره  خواهد بود.

حال در اینجا چند نمونه از تبدیل تصاویر معمولی به تصاویر پکسلی را به نمایش می گذاریم.

ساخت تصاویر پیکسلی برای ایجاد و بسیاری از فرصت ها برای خلق آثار خوب هستید. از قدرت تخیل خود استفاده کنید و از خلق آن ها لذت ببرید.

منبع: howtogeek.com

درباره‌ eagle