10 آیکون رایگان تم گوشی آندروید

آندروید به شما اجازه می دهد صفحه اصلی را سفارشی کنید ، اضافه کردن ویدجت، تنظیم میانبر ها و پوشه ها ، انتخاب پس زمینه ، و غیره . شما می توانید بسته های آیکون را برروی گوشی آندروید را نصب کنید.

نرم افزار استاندارد آیکون به صورت پیش فرض است و اما لازم نیست و می توانید نرم افزار های ایکون دیگر بر روی گوشی خود نصب کنید.

چگونه از بسته ایکون استفاده کنید؟

برای استفاده از بسته های آیکون ، شما نیاز به استفاده از پرتی لانچر دارید  که آنها را پشتیبانی می کند مانند Nova, Apex, ADW, Go Launcher, Holo Launcher و یا دیگر پرتاب کننده ها.

هنگامی که شما از پرتی لانچر استفاده می کنید ، می توانید یک بسته آیکون نصب وبه  تنظیمات لانچر خود بروید و گزینه ای  که به شما اجازه می دهد تا بین بسته های آیکون ها را انتخاب کنید و نصب کنید. بسیاری از این بسته های آیکون همچنین شامل تصاویر پس زمینه است و قابل تنظیم است .

choose-an-icon-pack-in-apex-launcher

در زیر 10 آیکون رایگان معرفی می کنیم.

[zilla_toggle title=”MIUI 5 Icons” state=”open”] این بسته آیکون (MIUI 5 Icons)بیش از 1900 آیکون های رایگان که مشابه به آیکون های مورد استفاده توسط رام MIUI توسعه یافته توسط Xiaomi چین هستند و لیست این بسته آیکون بزرگ است.

miui-5-icons[/zilla_toggle] [zilla_toggle title=”DCikonZ Theme” state=”open”] DCikonZ تم آیکون رایگان است که شامل بیش از 4000 آیکون است. این تم آیکون و خارج از غرفه فقط به خاطر اینکه بزرگ است، بلکه برای رفتن در مسیر خود اجتناب می کند و این بسته آیکون هم اکنون از فروشگاه گوگل دانلود کنید.

dcikonz-theme[/zilla_toggle] [zilla_toggle title=”Holo Icons” state=”open”] آیکن هلو(HOLO) جایگزین بسیاری از آیکون های نرم افزار با ساده ، سازگار ، به دنبال آیکون های که به سبک هلو(HOLO) گوگل مطابقت دارند . اگر شما از طرفداران از هلو(HOLO) آندروید هستید ، آن را امتحان کنید . حتی بسیاری از آیکون ها از برنامه های خود گوگل Tweaks برای آنها بیشتر سازگار است .

holo-icons[/zilla_toggle] [zilla_toggle title=”Square Icon Pack” state=”open”] آیکون (Square) پک آیکون های شما را تبدیل به مربع ساده می کند. حتی گوگل کروم یک گوی به جای مربع می شود. این باعث می شود هر آیکون یک اندازه منسجم و نگاه منحصر به فرد ارائه می دهد . آیکون ها در اینجا تقریبا شبیه کاشی های کوچک موجود بر روی ویندوز فون موبایل و ویندوز 8.1 است. نسخه این آیکون رایگان نیست ، اما آن آیکون برای بسیاری از برنامه ها محبوب است.

square-icon-pack[/zilla_toggle] [zilla_toggle title=”Rounded” state=”open”] آیا می خواهید از آیکون های گرد استفاده کنید ؟آیکون(rounded) ، که آیکون های گرد ساده را ارائه می دهد و آن را امتحان کنید برنامه نویس این سازنده این آیکون می گوید که به طور مداوم دور آیکون های مورد استفاده در فایرفاکس موزیلا سیستم عامل الهام گرفته شده است .

rounded-icons[/zilla_toggle] [zilla_toggle title=”Crumbled Icon Pack” state=”open”] Crumbled Icon یک اثر است که باعث می شود به این آیکون نگاه می کنید که فاسد شده صدق می کند. به جای theming آیکون های فردی است، Crumbled Icon می افزاید: به اثر هر آیکون برنامه بر روی گوشی شما. این بدان معنی است که تمام آیکون برنامه خود را در مضمون و سازگار خواهد بود.

crumbled-icon-pack[/zilla_toggle] [zilla_toggle title=”Dainty Icon Pack” state=”open”] آیا صفحه نمایش آندروید خود خیلی رنگارنگ است ؟ Dainty Icon Pack آیکون ساده، آیکون های خاکستری بر روی سفید برای بیش از 1200 برنامه ارائه می دهد . این ایده آل می شود،که بیش از یک پس زمینه ساده است . کنتراست ممکن است کمی کم در اینجا با خاکستری را به رنگ سفید نشان دهد ، اما در غیر این صورت بسیار نرم و صاف است .

dainty-icon-pack[/zilla_toggle] [zilla_toggle title=”Simplex Icons” state=”open”] Simplex Icons ارائه می دهد کنتراست بیشتری با آیکون های سیاه بر روی خاکستری است . این پک آیکون می تواند صفحه نمایش شلوغ ساده شود، و تصاویر پس زمینه عکاسی را از این طریق آمده است .

simplex-icons[/zilla_toggle] [zilla_toggle title=”Min Icon Set” state=”open”] Min Icon Set ایکونی است که بیش از 570 نرم افزار ارائه می دهد و این امر می تواند ایده آل باشد و یک کاغذ دیواری ساده با نام برنامه پنهان نمایش می دهد و صفحه نمایش آن حداقل و آرام بخش است.بخشی از آیکون برنامه در یک دایره سفید محصور شده است.

min-icon-set[/zilla_toggle] [zilla_toggle title=”Elegance” state=”open”] پک Elegance بیشاز 1200 آیکون دارد که ترکیب کردن جزییات بیشتر و گرادیان و نه از رفتن برای مینیمالیسم است و این گزینه خوبی برای افرادی است که به حداقل، نگاه صاف دارند.

elegence-icon-pack[/zilla_toggle]

طراحان آیکون به طور کلی  شامل آیکون های خود را به جای آیکون های مرتبط با برنامه های خاص ایجاد می کند، بنابراین شما احتمالا پیدا کردن چند آیکون برنامه خود را با بسیاری از این تم ها جایگزین نشده است . البته، یک گوشی استاندارد آندروید بدون بسته آیکون سازگار ندارد.

حتی اگر تمام آیکون که برنامه شما امکان مضمون است ، چند آیکون برنامه شما را در صفحه اصلی شما خواهد بود وبا استفاده از برنامه ها به طور گسترده ای استفاده می شود .

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*