آموزش سفارشی کردن کارت کسب و کار (business card) در Outlook 2013

اگر شما می خواهید یک تم کارت (business card) به مخاطب موجود در Outlook اضافه کنید، و می توانید بدون نیاز به وارد کردن تمام اطلاعات دوباره انجام دهید . ما همچنین به شما چگونه سفارشی کردن طرح بندی و فرمت متن بر روی کارت آموزش می دهیم .

[zilla_alert style=”green”] مایکروسافت دو تم کارت کسب و کار به وب سایت خود اضافه کرده است و تم کارت کسب و کار را دانلود کنید و برای مثال از تم آبی آسمانی استفاده کنید. [/zilla_alert]

برای باز کردن فایل آرشیو برای قالب که دریافت کرده اید ، دوبار بر روی فایل کلیک کنید.

[zilla_alert style=”green”] نکته: شما همچنین می توانید یک ابزار مانند 7-ZIP ، برای باز کردن آرشیو استفاده کنید. [/zilla_alert]

01 double clicking cab file آموزش سفارشی کردن کارت کسب و کار (business card) در Outlook 2013تب Extract  تحت فشرده ابزارهای پوشه وفایل ها در بایگانی ذکر شده در دسترس هستند و فایل VCF  در لیستی از فایل ها را انتخاب کنید. این عملکرد به طور خودکار تب Extract  فعال می کند.

02 selecting vcf file آموزش سفارشی کردن کارت کسب و کار (business card) در Outlook 2013به تب Extract بروید و دکمه Extract To را کلیک کنید و در منوی کشویی Choose location را کلیک کنید.

03 selecting choose location آموزش سفارشی کردن کارت کسب و کار (business card) در Outlook 2013یک پوشه که در آن شما می خواهید برای ذخیره فایل VCF بسازید ودکمه Copy  کلیک کنید.

[zilla_alert style=”green”] توجه: از پوشه جدید دکمه برای ایجاد یک پوشه جدید برای location، در صورت دلخواه استفاده کنید. [/zilla_alert]

04 selecting location آموزش سفارشی کردن کارت کسب و کار (business card) در Outlook 2013بر روی فایل VCF که از فایل آرشیو کپی شده دوبار کلیک کنید.

05 double clicking vcf file1 آموزش سفارشی کردن کارت کسب و کار (business card) در Outlook 2013به طور پیش فرض فایل VCF با Outlook ، زمانی که شما بر روی یک فایل VCF دوبار کلیک می کنید. ، آن را به طور خودکار باز می شود در پنجره Contact  در Outlook باز می شود . نام و نام خانوادگی برای مطابقت با مخاطب موجود را که شما می خواهید به درخواست این تم تغییر دهید. اطلاعات تماس دیگر از تم حذف کنید . و اگر می خواهید هر گونه اطلاعات اضافی در تماس های موجود اضافه کنید، آن را وارد کنید.

برای ذخیره تم کارت دکمه Save & Close را کلیک کنید.

06 changing contact info آموزش سفارشی کردن کارت کسب و کار (business card) در Outlook 2013تماس های تکراری  صفحه نمایش شناسایی کنید . برای به روز رسانی مخاطب موجود گزینه دوم Update information of selected Contact را انتخاب کنید ودکمه Update را کلید کنید.

[zilla_alert style=”green”] توجه: اگر شما می خواهید یک مخاطب جدید از این الگو ایجاد کنید ، گزینه Add new contact را انتخاب کنید . [/zilla_alert]

07 duplicate contact detected dialog آموزش سفارشی کردن کارت کسب و کار (business card) در Outlook 2013 بر روی تماس ایمیل کارت های کسب و کار (Business Card) درصفحه اصلی کلیک کنید و ممکن است که همه زمینه از تماس شما بر روی کارت کسب و کار (Business Card) فقط به روز شده نمایش داده شود.  بر روی کارت های کسب و کار (Business Card) برای به روز رسانی دوبار کلیک کنید.

07a info missing on card آموزش سفارشی کردن کارت کسب و کار (business card) در Outlook 2013بر روی تم کارت راست کلیک کرده Edit Business Card را کلیک کنید.

08 selecting edit business card آموزش سفارشی کردن کارت کسب و کار (business card) در Outlook 2013شما می توانید طراحی کارت ، از جمله تغییر رنگ پس زمینه یا تصویر را تغییر دهید و به شما اجازه می دهد که کدام زمینه بر روی کارت کسب و کار(business card)  و به چه ترتیبی نمایش دهد را مشخص کنید.

برای مثال  این شرکت در زیرنام و نام خانوادگی ذکر شده است، اما متن بر روی کارت کسب و کار زیر نام نمایش نمی دهد. دلیلش این است که ما هیچ اطلاعاتی برای شرکت در تماس را وارد نمی کنیم . بنابراین، Company را انتخاب کنید و برای حذف آن دکمه Remove کلیک کنید.

09 removing company آموزش سفارشی کردن کارت کسب و کار (business card) در Outlook 2013ما می خواهیم برای اضافه کردن عنوان شغلی  اول، زمینه زیر که شما می خواهید برای اضافه کردن فیلد جدید را انتخاب کنید. نام و نام خانوادگی به اضافه کردن عنوان شغلی زیر را انتخاب کنید . سپس ،  روی Add کلیک کنید و Organization و سپس Job Title کلیک کنید.

10 clicking add for job title آموزش سفارشی کردن کارت کسب و کار (business card) در Outlook 2013برای اینکه عنوان شغلی سفید باشد . دکمه Font Color برای ویرایش رنگ نوشته را کلیک کنید.

11 clicking font color آموزش سفارشی کردن کارت کسب و کار (business card) در Outlook 2013در پنجره Color رنگ مورد سفید را انتخاب کنید و دکمه OK را کلیک کنید.

12 selecting white آموزش سفارشی کردن کارت کسب و کار (business card) در Outlook 2013شما همچنین می توانید متن با حروف درشت را در کادر بنویسید وبرای پررنگ نشان دادن دکمهB پررنگ(Bold) را کلیک کنید.

13 clicking bold آموزش سفارشی کردن کارت کسب و کار (business card) در Outlook 2013در قسمت Fields در منوی زیر Business Phone را حذف کنید و برای حذف آن دکمه Remove را کلیک کنید.

14 removing business phone آموزش سفارشی کردن کارت کسب و کار (business card) در Outlook 2013در منوها راست کلیک کرده و Mobile Phone را انتخاب کنید.

15 adding mobile phone آموزش سفارشی کردن کارت کسب و کار (business card) در Outlook 2013در اولین قسمت blank lines حذف کنید برای حذف آن دکمه Remove را کلیک کنید.

16 removing blank line آموزش سفارشی کردن کارت کسب و کار (business card) در Outlook 2013در منوی Email یا WebSite خالی است در تم کارت قابل مشاهده است.

17 items still hidden آموزش سفارشی کردن کارت کسب و کار (business card) در Outlook 2013شما همچنین می توانید برای قرار گرفتن متن به سمت راست Align right را کلیک کنید.

18 moving a line to the right آموزش سفارشی کردن کارت کسب و کار (business card) در Outlook 2013ما همچنین رنگ  متن از سه خط پایین به آبی تغییر دادیم و ذخیره آن دکمه OK را کلیک کنید.

19 accepting changes آموزش سفارشی کردن کارت کسب و کار (business card) در Outlook 2013اینم کارت کسب و کار جدید (business card) را نشان می دهد.

20 changes displayed on card آموزش سفارشی کردن کارت کسب و کار (business card) در Outlook 2013برای ذخیره تغییرات کارت ساخته شده دکمه Save & Close را کلیک کنید.

21 clicking save and close آموزش سفارشی کردن کارت کسب و کار (business card) در Outlook 2013و طرح نهایی کارت کسب و کار (business card) در صفحه نشان می دهد.

22 updated contact in contacts آموزش سفارشی کردن کارت کسب و کار (business card) در Outlook 2013اگر شما یک امضا که شامل کارت های کسب و کار (business card) ، برای تماس که فقط به روز شده است ، و همچنین نیاز به روز رسانی امضا با حذف کارت کسب و کار دارید و دوباره آن را اضافه  کنید و با دکمه کارت های کسب و کار (business card) در ویرایشگر امضا کلیک کنید. شما همچنین می توانید از کارت کسب و کار (business card) به روز رسانی به امضا بدون تصویر یا بدون کارت مجازی ( VCF ) فایل اضافه کنید.

منبع:howtogeek

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*