دانلود فایرفاکس 29 برای دسکتاپ و آندروید+ نقد و بررسی

فایرفاکس 29 یک به روز رسانی بزرگ برای کاربران که با آن مرورگر برای مرور اینترنت استفاده می کند. Austalis فقط زیبا نیست بلکه آن را بیشتر از حداقل که فایرفاکس تا به حال بوده است. دیگر ویژگی های جدید بر روی دسکتاپ و موبایل شامل نام تجاری گزینه های سفارشی سازی جدید برای دکمه های که در نوار منو است، فایرفاکس همگام سازی که در حال حاضر منحصرا از طریق حساب فایرفاکس راه اندازی و دکمه گیرنده جدید برای بوک مارک ها ظاهر می شود اضافه شده است . توسعه دهندگان دریافت ویژگی های جدید بیش از حد با اجرای type=”number”> <input و type=”color”> <input در هر دو دسکتاپ و اندروید اضافه کردند. علاوه بر این گزینه های به اشتراک گذاری جدید، و گزینه های سفارشی سازی برای پانل های خانه معرفی شده است.

ff2 دانلود فایرفاکس 29 برای دسکتاپ و آندروید+ نقد و بررسیفایرفاکس 29 در دسکتاپ

Australis براق است . گوشه زبانه اند گرد شده است و به نظر می رسد شبیه به کروم هستت. یک دکمه جدید برای دسترسی به گزینه های فایرفاکس و زبانه دوخته وجود دارد. و سه دکمه جدید نوار به شما امکان دسترسی به zoom, cut/copy/paste options, sync, developer tools و بیشتر میدهد.

australis دانلود فایرفاکس 29 برای دسکتاپ و آندروید+ نقد و بررسیگزینه های سفارشی سازی

با منوی جدید برای دسترسی به ابزار و گزینه های فایرفاکس ، همچنین یک راه تازه ای برای آنها را به دلخواه وجود دارد. راه های قدیمی -بر روی نوار زبانه کلیک و در پایین Customize را  کلیک کنید. شما می توانید باتنظیم مجدد که ابزار شما را در گزینه های منو و همچنین مشاهده کنید که دکمه ای به نظر می رسد که در کنار نوار URL است. همچنین یک دکمه کوچک برای show/hide نوار عنوان وجود دارد.

CustomizeFirefox دانلود فایرفاکس 29 برای دسکتاپ و آندروید+ نقد و بررسیچه جالب توجه این است که فایرفاکس تصمیم گرفته است که یک دکمه خروج در منوی گزینه را معرفی کند.(کاش دکمه راه اندازی مجدد نیز وجود داشت)

exitfirefox دانلود فایرفاکس 29 برای دسکتاپ و آندروید+ نقد و بررسیبوکمارت ها و دکمه بوکمارت

دکمه بوکمارت در نوار URL قرار گرفته است . و در کنار آن یک دکمه جدید که به شما امکان دسترسی به بوک مارک های خود را جفت می شود را می دهد نوار نشانک ها هنوز هم وجود دارد و شما می توانید در صورتی که در آن شما می خواهید برای دسترسی به بوک مارک دکمه جدید آن را در موقعیتی که به همان اندازه آسان برای دسترسی به آن را فعال کنید.

bookmarks دانلود فایرفاکس 29 برای دسکتاپ و آندروید+ نقد و بررسیبدون افزودنی ها بیشتر نوار فایرفاکس

فایرفاکس 29 نوار افزودنیها را از بین برده است . دکمه ها اضافه شده توسط افزودنیها در کنار نوار URL قرار می گیرد. از کجا به این معنی است که فضای کمتری برای این دکمه ها وجود دارد ، که آن را به معنای یک رابط تمیز کننده نامید.

گیم پد API نهایی و پیش فرض فعال است

API گیم پد به کاربران امکان می دهد بازی های تخت وب را با یک کنترل استاندارد ایجاد کند. API نهایی شده است و در حال حاضر به طور پیش فرض فعال است.

gamepadAPI دانلود فایرفاکس 29 برای دسکتاپ و آندروید+ نقد و بررسیفایرفاکس 29 برای آندروید
گزینه های بیشتر به اشتراک گذاری

هنگامی که شما بر روی دکمه اشتراک گذاری در منوی گزینه ها share می کنید، شما می توانید یک لیست بزرگ تر از گزینه های به اشتراک گذاری را ببینید.

Snap1 دانلود فایرفاکس 29 برای دسکتاپ و آندروید+ نقد و بررسیسفارشی کردن و پنهان کردن پانل های صفحه اصلی

زبانه ای که شما می ببینید زمانی که شما با کش رفتن در یک تب جدید در فایرفاکس در حال پانل های خانه نامیده می شود. پانل های خانه اینه که شما می توانید بین کش رفتن ، History, Top Sites, Bookmarks, و Reading . با به روز رسانی ، شما می توانید به مخفی کردن هر یک از پانل و پانل را به طور پیش فرض انتخاب کنید.

Snap2 دانلود فایرفاکس 29 برای دسکتاپ و آندروید+ نقد و بررسیفایرفاکس همگام سازی – آندروید و دسکتاپ

همگام فایرفاکس در حال حاضر کار به طور انحصاری از طریق یک حساب فایرفاکس است که برای زمانی که شما برای اولین بار مجموعه ای همگام ثبت نام کردید. شما می توانید بوک مارک ها، کلمات عبور ، تاریخ، زبانه ها، و غیره بین هر تعداد از رومیزی و دستگاه های تلفن همراه همگام سازی کنید.

Snap3 دانلود فایرفاکس 29 برای دسکتاپ و آندروید+ نقد و بررسیفایرفاکس 29 ویژگی هایی برای توسعه دهندگان – آندروید و دسکتاپ

هر دو فایرفاکس برای دسکتاپ و اندروید برای رنگ و تعداد انواع ورودی انجام داده اند پشتیبانی می کند. این به شما اجازه توسعه دهندگان پیاده سازی یک ویجت جمع کننده رنگ می دهد.

شما می توانید آخرین انتشار نسخه فایرفاکس 29 را ببینید.لینک

دانلود مرورگر فایرفاکس 29

منبع:addictivetips

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*