حذف تعطیلات از تقویم در Outlook 2013

آیا شما می خواهید تعطیلات در تقویم خود در Outlook 2013 حذف کنید و ممکنه مدت این تعطیلات تمام شده باشد و برای همین قصد حذف آن دارید. با ما همراه باشید.

در مطلب قبلی چگونگی اضافه کردن تعطیلات در Outlook 2013 آموزش دادیم و امروز چگونگی حذف آن تعطیلات در Outlook 2013 آموزش می دهیم.

آیکون Snap2 حذف تعطیلات از تقویم در Outlook 2013 در پائین نرم افزار Outlook کلیک کنید.

01 clicking calendar button حذف تعطیلات از تقویم در Outlook 2013به تب View بروید.

02 clicking view tab حذف تعطیلات از تقویم در Outlook 2013در قسمت Change View بخش List را کلیک کنید.

03 selecting list view حذف تعطیلات از تقویم در Outlook 2013اگر می خواهید یک تعطیلات ( و یا تنها با چند تعطیلات ) را حذف کنید، راست کلیککرده و  بر روی این تعطیلات Delete راکلیک  کنید .

04 deleting one holiday حذف تعطیلات از تقویم در Outlook 2013اگر شما می خواهید همه تعطیلات در تقویم خود حذف کنید،به تب View رفته و Categories را کلیک کنید.

05 clicking view categories حذف تعطیلات از تقویم در Outlook 2013تمام آیتم های تقویم خود را به دسته های زیر دسته بندی شده ، و تعطیلات آن راست کلیک کرده و delete را کلیک کنید.

06 deleting all holidays حذف تعطیلات از تقویم در Outlook 2013شما همچنین می توانید تمام تعطیلات در رده تعطیلات را انتخاب کنید درست مثل وقتی که چند فایل در ویندوز اکسپلورر را انتخاب می کنید ، با استفاده از کلید Shift و سپس ، راست کلیک کرده و Delete را انتخاب کنید و کلیک کنید .

منبع:howtogeek

 

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*