اضافه کردن تعطیلات به تقویم شما در Outlook 2013

در صورت استفاده از ویژگی های تقویم در Outlook 2013 برای پیگیری جلسات و رویدادهای خود را به عنوان تولد و سالگرد ها را برای دوستان و خانواده ، شما ممکن است تعطیلات به تقویم نیز اضافه کنید.

به تب FLIE بروید.

01 clicking file tab1 اضافه کردن تعطیلات به تقویم شما در Outlook 2013در سمت چپ منو Options را کلیک کنید.

02 clicking options اضافه کردن تعطیلات به تقویم شما در Outlook 2013پنجره Outlook Options باز می شود در سمت چپ Calendar را کلیک کنید.

03 clicking calendar اضافه کردن تعطیلات به تقویم شما در Outlook 2013در پایین صفحه تنظیمات Calendar دکمه Add Holidays را کلیک کنید.

04 clicking add holidays اضافه کردن تعطیلات به تقویم شما در Outlook 2013در پنجره Add Holidays to Calendar لیست ایران وجود ندارد و برای همین یک کشور به نام آمریکا انتخاب کنید و دکمه OK را کلیک کنید.

05 selecting locations اضافه کردن تعطیلات به تقویم شما در Outlook 2013و پنجره تائید ظاهر می شود و دکمه OK را کلیک کنید.

06 holidays were added dialog اضافه کردن تعطیلات به تقویم شما در Outlook 2013در پنجره Outlook Options دکمه OK را کلیک کنید.

07 clicking ok اضافه کردن تعطیلات به تقویم شما در Outlook 2013حالا تقویم به Outlook اضافه شده است و موس را به Snap11 اضافه کردن تعطیلات به تقویم شما در Outlook 2013 تقویم Outlook 2013 ظاهر می شود.

08 clicking calendar button اضافه کردن تعطیلات به تقویم شما در Outlook 2013با تقویم می توانید تعطیلات را اضافه کنید و همچون تعطیلات در تقویم های دیگر مانند روز ، هفته کار ، هفته ، ماه نمایش می دهد.

منبع:howtogeek

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

یک نظر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*