اضافه کردن یک یادداشت به یک پیام ایمیل در Outlook 2013

ممکن است زمانی که شما می خواهید یک یادداشت به ایمیل اضافه کنید. شاید شما چیزی در مورد فرستنده و یا محتویات ایمیل  به یاد داشته باشید. راه های مختلفی برای اضافه کردن یک یادداشت به یک پیام ایمیل وجود دارد.

نکته: شما همچنین می توانید یک task جدید حاوی یک پیام ایمیل را دریافت می کند را ایجاد کنید. این بسیار مفید است که اگر شما نیاز به انجام کاری مربوط به ایمیل دارید.task ​​جدید تمام محتویات (به جز فایل پیوست) از ایمیل می باشد.

برای اضافه کردن یک یادداشت به یک پیام ایمیل  با راست کلیک بر روی آیکون پرچم در ستون پرچم برای این پیام که شما می خواهید یک یادداشت اضافه کنید. در منو Custom را کلیک کنید.

01 creating a custom flag اضافه کردن یک یادداشت به یک پیام ایمیل در Outlook 2013پنجره Custom باز می شود و شما می توانید یک یادداشت آماده ساخته شده در لیست کشویی انتخاب کنید.

02 entering text for flag اضافه کردن یک یادداشت به یک پیام ایمیل در Outlook 2013شما می توانید در custom یک یادداشت سفارشی کنید و تغییر بدهید و دکمه OK کلیک کنید.

03 custom flag text اضافه کردن یک یادداشت به یک پیام ایمیل در Outlook 2013بر روی پیام دوبار کلیک کنید تا نمایش دهد.

04 custom flag in message اضافه کردن یک یادداشت به یک پیام ایمیل در Outlook 2013شما همچنین می توانید اشاره گر را در خط موضوع پیام قرار داده و متن به آن اضافه کنید، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

05 adding a note to the subject line اضافه کردن یک یادداشت به یک پیام ایمیل در Outlook 2013و دکمه YES را کلیک کنید.

06 save changes confirmation اضافه کردن یک یادداشت به یک پیام ایمیل در Outlook 2013Note شما را به عنوان بخشی از خط موضوع پیام خود را از لیست پیام های ایمیل است نشان می دهد.

07 message displaying on subject line اضافه کردن یک یادداشت به یک پیام ایمیل در Outlook 2013شما همچنین می توانید یک یادداشت را در یک پیام ایمیل اضافه کنید. برای این کار، شما باید پیام را ویرایش کنید.بر روی این پیام را به باز کردن پنجره پیام دوبار کلیک کنید. در قسمت Move در منو Edit Message کلیک کنید.

08 selecting edit message اضافه کردن یک یادداشت به یک پیام ایمیل در Outlook 2013روی پیام کلیک کنید و Note پیام تایپ شده است.

09 entering message in email body اضافه کردن یک یادداشت به یک پیام ایمیل در Outlook 2013و دکمه Yes کلیک کنید.

10 save changes confirmation email body اضافه کردن یک یادداشت به یک پیام ایمیل در Outlook 2013شما می توانید نوت شما اضافه شده که اگر آن را به عنوان بخشی از اولین خط از body و نمایش داده شده در لیست پیام های ایمیل قابل مشاهده است را ببینید.

11 note in body of email اضافه کردن یک یادداشت به یک پیام ایمیل در Outlook 2013استفاده از بخش یادداشت از outlook به ایجاد یک یادداشت جداگانه شما می توانید به یک پیام ایمیل ضمیمه کنید. در سمت راست Tasks سه نقطه ای نشان می دهد و Notes را کلیک کنید.

12 opening notes section اضافه کردن یک یادداشت به یک پیام ایمیل در Outlook 2013New Note را کلیک کنید و برای ایجاد آن New ltem یا Ctrl + N را کلیک کنید.

13 creating a new note اضافه کردن یک یادداشت به یک پیام ایمیل در Outlook 2013متن در Note را وارد کنید و دکمه X را کلیک کنید تا پنجره بسته شود.

14 entering text into a note اضافه کردن یک یادداشت به یک پیام ایمیل در Outlook 2013بر روی پیام دوبار کلیک کنید که پیام  بر روی آن شما می خواهید به Note ضمیمه شده باشد.

15 note inserted into email اضافه کردن یک یادداشت به یک پیام ایمیل در Outlook 2013برای ذخیره تمام تغییرات دکمه Yes را کلیک کنید.

16 note insertion confirmation اضافه کردن یک یادداشت به یک پیام ایمیل در Outlook 2013آیکون پیوست در لیستی از پیام های ایمیل به پیام اضافه شده است، نشان می دهد یک فایل پیوست در پیام وجود دارد.

17 note attachment on message اضافه کردن یک یادداشت به یک پیام ایمیل در Outlook 2013هنگامی که شما یک یادداشت به یک پیام ایمیل به عنوان یک پیوست با استفاده از بخش یادداشت از outlook اضافه کردید،لازم نیست که Note اصلی نگه دارید. Note در حال حاضر با این پیام ذخیره می شود، و می توان از بخش یادداشت ها حذف شود.

منبع:howtogeek

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*