ایجاد یک امضا جدید در Outlook 2013

اگر شما ایمیل خود را به همان شیوه بیشتر از زمان ثبت نام می کنید، می توانید امضا در outlook که به  ایمیل های شما متصل می کند ایجاد کنید. به راحتی یک امضا برای ایمیل های کسب و کار و یک امضا برای ایمیل های شخصی ایجاد کنید.

برای ایجاد امضا جدید به تب FILE بروید.

01 clicking the file tab ایجاد یک امضا جدید در Outlook 2013در سمت چپ منو Options را کلیک کنید.

02 clicking options ایجاد یک امضا جدید در Outlook 2013پنجره Outlook Options باز می شود و سمت چپ پنجره Mail را کلیک کنید.

03 clicking mail ایجاد یک امضا جدید در Outlook 2013دکمه Signatures را کلیک کنید.

04 clicking signatures ایجاد یک امضا جدید در Outlook 2013برای ایجاد امضای جدید دکمه به تب E-mail signature دکمه New را کلیک کنید.

05 clicking new ایجاد یک امضا جدید در Outlook 2013در پنجره New signature یک نام دلخواه وارد کنید و دکمه OK را کلیک کنید.

06 entering name for signature ایجاد یک امضا جدید در Outlook 2013در قسمت Edit signature می توانید امضا را به شکل دلخواه ویرایش کنید تغییر رنگ و فونت و غیره…دهید.

07 entering new signature ایجاد یک امضا جدید در Outlook 2013و دکمه OK را کلیک کنید.

08 closing options dialog ایجاد یک امضا جدید در Outlook 2013زمانی که یک پیام ایمیل جدید را ایجاد می کنید، امضا به طور پیش فرض به outlook به صورت خودکار ظاهر می شود. اگر شما فقط یک امضا راه اندازی کردید که امضای آن پیش فرض است.

09 signature automatically inserted ایجاد یک امضا جدید در Outlook 2013بمان برای اطلاعات در مورد امضا به طور پیش فرض، و با استفاده از ویرایشگر امضا، قرار دادن و تغییر امضا دستی، پشتیبان گیری و بازگرداندن امضای خود، و اصلاح یک امضا برای ایمیل های متنی ساده، در مقالات آینده تنظیم شده است.

منبع:howtogeek

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

یک نظر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*