آموزش استفاده از سیستم عامل کروم دسکتاپ در ویندوز 8

اگر شما می خواهید سیستم عامل گوگل کروم در کامیپوتر داشته باشید لازم نیست سیستم عامل گوگل کروم از سایت های دانلود با حجم 300 مگابایت دانلود کنید.مرورگر گوگل کروم این قابلیت دارد که شما می توانید این مرورگر را به سیستم عامل گوگل کروم دسکتاپ در ویندوز 8 ایجاد کنید و نیازی نیست نرم افزار مجازی سازی نصب کنید و سیستم عامل گوگل بر روی این مجازی ساز پیاده کنید. مرورگر گوگل کروم این قابلیت ایجاد سیستم عامل گوگل در دسکتاپ فراهم می کند.

برای ایجاد سیستم عامل گوگل کروم از طریق مرورگرگوگل کروم در سمت راست بالای مرورگر که آیکون آن نمایش است کلیک و Relaunch Chrome in Windowns 8 mode را کلیک کنید.

Snap2 آموزش استفاده از سیستم عامل کروم دسکتاپ در ویندوز 8حالا که این قسمت کلیک کردید به یک کلیک به سیستم عامل گوگل کروم دسکتاپ در ویندوز 8 و 8.1 تبدیل شد.

Snap3 آموزش استفاده از سیستم عامل کروم دسکتاپ در ویندوز 8اینم استارت سیستم عامل گوگل کروم هستت که هنگام نصب افزونه ها نمایان است.

chrome app launcher on windows 8 desktop آموزش استفاده از سیستم عامل کروم دسکتاپ در ویندوز 8شما می توانید پنجره مرورگر را در سیستم عامل گوگل کروم مخفی و راست و چپ کنید.

برای اینکار ابتدا در بالای مرورگر گوگل کروم که به صورت مربع کوچک است موس را در آن نگه داشته و سه پنجره متفاوت نشان میدهد.

در این پنجره که موس روی آن است را پنجره در سمت راست قرار میدهد.

Snap4 آموزش استفاده از سیستم عامل کروم دسکتاپ در ویندوز 8در این قسمت که موس روی آن است پنجره را مخفی می کند.

Snap5 آموزش استفاده از سیستم عامل کروم دسکتاپ در ویندوز 8در این قسمت که موس روی آن است پنجره را در سمت چپ قرار میدهد.

Snap6 آموزش استفاده از سیستم عامل کروم دسکتاپ در ویندوز 8شما اگه می خواهید از سیستم عامل گوگل کروم خارج و وارد ویندوز 8 و 8.1 بشید می توانید از طریق استارت اینکارو انجام بدید.

chrome desktop charms آموزش استفاده از سیستم عامل کروم دسکتاپ در ویندوز 8اگه می خواهید از حالت سیستم عامل گوگل کروم خارج شوید Relaunch Chrome on the Desktop را کلیک کنید.

Snap9 آموزش استفاده از سیستم عامل کروم دسکتاپ در ویندوز 8امیدوارم مورد پسند شما واقع بشه!smiley cool آموزش استفاده از سیستم عامل کروم دسکتاپ در ویندوز 8

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

۳ نظر

  1. مرسی.جالب بود :yes:

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*