اشتراک 3G/4G در اتصال به اینترنت با دیگر تبلت های ویندوز

آیا می خواهید از یک تبلت که به اینترنت 3G/4G وصل است به دیگر تبلت ها اینترنت را به اشتراک بگذارید و تبلت دوم به اینترنت وصل شود. در اینجا چگونه شما می توانید که به خوبی داده ها را با دیگر دستگاه های خود را به اشتراک بگذارید آموزش می دهیم.

توجه:در این روش به اشتراک گذاشتن اینترنت فقط بر روی تبلت Samsung ATIV تست شده است.

دکمه Windows + R را فشار دهید و عبارت ncpa.cpl در کادر وارد کنید و دکمه OK را کلیک کنید.

image37 اشتراک 3G/4G در اتصال به اینترنت با دیگر تبلت های ویندوزدر کنترل پانل به بخش شبکه بروید و بر روی شبکه وای فای راست کلیک کرده و properties را کلیک کنید.

image38 اشتراک 3G/4G در اتصال به اینترنت با دیگر تبلت های ویندوزبه تب Sharing و گزینه اول را تیک بزنید و دکمه OK را کلیک کنید.

image39 اشتراک 3G/4G در اتصال به اینترنت با دیگر تبلت های ویندوزدکمه Win + X را فشار داده و (Windows PowerShell (Admin را کلیک کنید.

image40 اشتراک 3G/4G در اتصال به اینترنت با دیگر تبلت های ویندوزبرای راه اندازی شبکه های بی سیم با دستور netsh استفاده می کنیم مانند زیر :

netsh wlan set hostednetwork mode=allow ssid=”How-To Geek” key=”Pa$$w0rd$”

SSID که نام شبکه شما است و کلید رمز است که می خواهید کاربران را ارتباط برقرار کنید . همچنین شایان ذکر است که نقطه دسترسی با WPA2-PSK (AES)    رمزنگاری استفاده می کنند.

image41 اشتراک 3G/4G در اتصال به اینترنت با دیگر تبلت های ویندوزدر نهایت شروع به پخش شبکه به تازگی ایجاد شده به طوری که دستگاه های دیگر ما می توانید آن را انتخاب کنید.

netsh wlan start hostednetwork

image42 اشتراک 3G/4G در اتصال به اینترنت با دیگر تبلت های ویندوزشما می توانید با دستور زیر شبکه را متوقف کنید.

netsh wlan stop hostednetwork

image43 اشتراک 3G/4G در اتصال به اینترنت با دیگر تبلت های ویندوزمنبع:howtogeek

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*