Screencastify:افزونه ای برای ضبط ویدئو از طریق مرورگر گوگل کروم

Screencastify افزونه ای که به راحتی می توانید صفحه مرورگر کروم را فیلم برداری کنید و اگر به دنبال یه افزونه مناسب فیلم برداری بدون دردسر برای گوگل کروم می کردید من این افزونه Screencastify را برای مرورگر گوگل کروم توصیه می کنم.

کار با این افزونه بسیار ساده است ولی تنظیمات بسیار پیچیده ای دارد البته خیلی مهم نیست این همه تنظیمات انجام بدید فقط یکی و دوتا از تنظمیات فعال می کنی و کارش راه می افته.

افزونه Screencastify نصب و فعال کردید دو گزینه نشان میدهد که یکی از طریق (Tab یا رومیزی ) و دیگر از طریق (Desktop یا دسکتاپ) هستت که یکی از آنها انتخاب می کنید.

Screencastify Button Screencastify:افزونه ای برای ضبط ویدئو از طریق مرورگر گوگل کرومشما می توانید هر دو اندازه تب و محدودیت وضوح به ارزش های از 240p مجموعه به 1080p را تنظیم کنید . به همین ترتیب، FPS ( فریم در ثانیه) را می توان در 1 ، 5، 10 و یا 25 تنظیم کنید . یک چک باکس زیر این دو تنظیمات شما اجازه می دهد اشاره گر ماوس در ضبط ویدیویی از صفحه فعال کنید .

Screencastify Options Screencastify:افزونه ای برای ضبط ویدئو از طریق مرورگر گوگل کرومپس از انجام تنطیمات مورد نظر برای ضبط صفحه دکمه ‘Start Recording’ را کلیک کنید و پس از اتمام ضبط دکمه ‘Stop Recording’ را کلیک کنید و عملیات ضبط صفحه به پایان میرسد.

Scrreencastify Stop Screencastify:افزونه ای برای ضبط ویدئو از طریق مرورگر گوگل کرومپس از پایان ضبط صفحه ویدئو شما آپلود می شود و می توانید نام این ویدئو رو تغییر بدهید یا دانلود کنید یا حذف کنید و یا می توانید آن ویدئو را به یوتیوب ارسال کنید.

Scrreencastify Export Screencastify:افزونه ای برای ضبط ویدئو از طریق مرورگر گوگل کرومبرای ضبط از طریق دسکتاپ ‘UserMedia’ فعال کنید اول به لینک chrome://flags/ experimental console توی مرورگر کروم بروید و فعال کنید.

به chrome://flags/  رفته ‘Enable screen capture support in getUserMedia().’ را حتما فعال کنید و سپس مرورگر را راه اندازی مجدد کنید.

Scrreencastify Desktop Screencastify:افزونه ای برای ضبط ویدئو از طریق مرورگر گوگل کروممنبع:addictivetips

دانلود افزونه Screencastify از فروشگاه کروم

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*