چگونه گوشی Samsung Galaxy S5 را روت کنیم؟ (SM-G900F)

اگر شما گوشی Samsung Galaxy S5 دارید و تازه خریدید که می خواهید روت کنید هنوز نرم افزارهای معروف روت مانند کینگ روت و VRoot درایور های گوشی Samsung Galaxy S5 نیامده است و برای همین شما با این نرم افزار ها می توانید گوشی Samsung Galaxy S5 را روت کنید.

Root Galaxy S5 ft چگونه گوشی Samsung Galaxy S5 را روت کنیم؟ (SM G900F)برای روت گوشی Samsung Galaxy S5 از نرم افزار CF-Auto-Root استفاده کنید این نرم افزار به صورت خودکار گوشی شما را روت می کند و پس با احتیاط گوشی رو روت کنید.

توجه کنید: سایت وایرناب هیچ مسئولیتی در قبال روت گوشی و خراب شدن آن نمی پذیرد و شما باید با احتیاط گوشی خود را روت کنید وهنگام روت گوشی تمام اطلاعات به درد نخوره گوشی از بین می رود و باعث باز شدن بیشتر فضای رم گوشی می شود.
فایل های ارائه شده این راهنما فقط برای گوشی (Samsung Galaxy S5 (SM-G900F در نظر گرفته شده است .اگر مدل گوشی خود را نمی دونید به Settings > About device > Model number رفته و مدل گوشی خود را پیدا کنید.
مهم: کنار گذاشتن با این روش فلش شمارنده افزایش می یابد، و باعث ناکس پرچم گارانتی سامسونگ می شود، بنابراین ضمانت نامه را از درجه اعتبار ساقط خواهد بود.

نرم افزارهای زیر را دانلود کنید:

دانلود CF-Auto-Root for Galaxy S5 SM-G900F

دانلود Samsung USB Drivers

مراحل روت گوشی (Samsung Galaxy S5 (SM-G900F با نرم افزار CF-Auto-Root:

  1. CF-Auto-Root را دانلود و از فشرده خارج کنید.
  2. فایل ODIN را راه اندازی کنید.
  3. بر روی دکمه PDA در ODIN کلیک و فایل (CF-Auto-Root-klte-kltexx-smg900f.tar.) را انتخاب کنید.
  4.   با قرار دادن گوشی خود در حالت دانلود تأمین انرژی آن را خاموش کنید، و سپس فشار دادن دکمه کاهش صدا، خانه و دکمه پاور با هم و می توانید با  فشار یک دکمه حالت دانلود به بوت شدن را وارد کنید .
  5. گوشی خود را به کامپیوتر از طریق USB وصل کنید. یکی از باکس ها در بالا باید روشن باشد.
  6. دکمه Start در ODIN را کلیک کنید و صبر کنید گوشی شما روت شود و مطمئن باشید در طول انجام کار گوشی شما به کامیپوتر قطع نشود.
  7. با روت شدن گوشی دوباره راه اندازی مجدد می شود.

منبع:xda-developers

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

۲ نظر

  1. zahra - رتبه : خواننده

    چیزی دانلود نمیشود :-( ?:-) :-/

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*