نحوه تغییر اندازه لانچر آیکن در اوبونتو 14.04

اگر شما در حال کار با اوبونتو هستید و می خواهید اندازه لانچر آیکون هایی که بزرگ هستند را کوچک کنید و در اینجا چگونگی کوچک شدن لانچر آیکون ها برنامه آموزش می دهیم.

01 unity icons original size نحوه تغییر اندازه لانچر آیکن در اوبونتو 14.04در منوی سمت چپ تنظیمات سیستم (System Settings) را کلیک کتید.

02 clicking system settings نحوه تغییر اندازه لانچر آیکن در اوبونتو 14.04در ضمن شما می توانید در منوی بالای اوبونتو برای روی ایکون کوچک سمت راست در منوی تنظیمات سیستم (System Settings) کلیک کنید.

03 system settings on gear menu نحوه تغییر اندازه لانچر آیکن در اوبونتو 14.04آیکون Appearance را کلیک کنید.

04 clicking appearance نحوه تغییر اندازه لانچر آیکن در اوبونتو 14.04به تب Look بروید.

05 appearance screen نحوه تغییر اندازه لانچر آیکن در اوبونتو 14.04در پایین صفحه تب Look سمت راست آن یک نوار لعزنده وجود دارد که شما می توانید با موس نوار لغزنده را تکان دهید و این نوار لعزنده اندازه آیکون ها را تغییر میدهد.

06 selecting icon size نحوه تغییر اندازه لانچر آیکن در اوبونتو 14.04با کلیک بر X پنجره را ببندید.

07 closing settings window نحوه تغییر اندازه لانچر آیکن در اوبونتو 14.04حالا لانچر آیکون ها کوچک شدند.

08 unity icons smaller نحوه تغییر اندازه لانچر آیکن در اوبونتو 14.04اندازه پیش فرض آیکون ها 48 می باشد و شما می توانید آیکون ها را در اندازه واقعی قرار دهید.

منیع:howtogeek

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*