نحوه اضافه کردن تنظیمات میانبر ابزارک به صفحه اصلی در آندروید

احتمالا شما برخی از تنظیمات که باید به طور مرتب دسترسی داشته باشید و به جای رفتن به برنامه تنظیمات در نوار وضعیت در هر زمان، شما می توانید ویجت های میانبر برای دسترسی به مکان های خاص در برنامه تنظیمات با یک کلیک دسترسی داشته باشید.

در ستون سمت راست آیکون “All Apps” را کلیک کنید.

650x407x01 touching all apps icon.png.pagespeed.ic .o5PYokcs1g نحوه اضافه کردن تنظیمات میانبر ابزارک به صفحه اصلی در آندرویدتب “Widgets” را کلیک کنید.

650x407x02 touuching widgets tab.png.pagespeed.ic .Ri83wIu9bT نحوه اضافه کردن تنظیمات میانبر ابزارک به صفحه اصلی در آندرویدو روی “Settings shortcut.” را نگه دارید.

650x407x03 touching settings shortcut.png.pagespeed.ic .Bqw zzPmbR نحوه اضافه کردن تنظیمات میانبر ابزارک به صفحه اصلی در آندرویدو آن را به ” Home ” روی صفحه نمایش بکشید. “Widgets” صفحه نمایش بسته می شود و ویجت را می توان در هر یک از آن در ” Home ” صفحه نمایش قرار گیرد. هنگامی که شما می خواهید  در یک مکان برای ویجت قرار دهید روی آیکون کلیک کنید.

650x407x04 dragging settings widget to home screen.png.pagespeed.ic .WitBZq4SgT نحوه اضافه کردن تنظیمات میانبر ابزارک به صفحه اصلی در آندرویدلیست زیر شامل بخش های مختلف از “Settings” برنامه نمایش میدهد و برای باز کردن با استفاده از این میانبر  App را انتخاب کنید.

650x407x05 touching apps.png.pagespeed.ic .riqYsQE855 نحوه اضافه کردن تنظیمات میانبر ابزارک به صفحه اصلی در آندرویدبخشی از برنامه “Settings” در صفحه اصلی آندروید قرار گرفت.

650x407x06 apps settings widget on home screen.png.pagespeed.ic .SQjrFRdoja نحوه اضافه کردن تنظیمات میانبر ابزارک به صفحه اصلی در آندروید ویجت به تازگی ایجاد شده را به طور مستقیم قسمت انتخاب شده از “Settings” برنامه را باز می کند .

650x407x07 opening apps from home screen.png.pagespeed.ic .0UzRtZW5h4 نحوه اضافه کردن تنظیمات میانبر ابزارک به صفحه اصلی در آندرویدمنبع:howtogeek

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*