ایجاد ایمیل Gmail جدید در Outlook در سیستم عامل Mas OS X

مایکروسافت نسخه جدیدی از Outlook برای سیستم عامل Mas OS X منتشر کرده است . اگر چه این یکی فقط به آفیس ۳۶۵ برای مشتریان در دسترس است.اگر شما کاربر Gamil هستید و هر روز با این ایمیل سروکار دارید و می خواهید در Outlook نامه های جیمیل را چک کنید.در اینجا چگونگی ایجاد حساب جدید جیمیل در Outlook آموزش می دهیم.

در تب Tools آیکون Accounts را کلیک کنید.

ximg 5453aceb3a060.png.pagespeed.ic .erwA 4cj3u ایجاد ایمیل Gmail جدید در Outlook در سیستم عامل Mas OS Xو Other Email را کلیک کنید.

ximg 5453ad0412c24.png.pagespeed.ic .FU4sdjJUPj ایجاد ایمیل Gmail جدید در Outlook در سیستم عامل Mas OS Xبرای اضافه کردن حساب ایمیل آدرس ایمیل و پسورد ایمیل را وارد کنید.

ximg 5453ad3a4c95d.png.pagespeed.ic .G QLcqfsnI ایجاد ایمیل Gmail جدید در Outlook در سیستم عامل Mas OS Xاگر شما حساب آن جیمیل است که باید جرئیات آن را وارد کنید.

  • User name: آدرس ایمیل را کامل وارد کنید.
  • Incoming server: سرور ورودی جیمیل imap.gmail.com را وارد کنید.
  • Incoming server port: پورت سرور ورودی جیمیل را وارد کنید.(۹۹۳).
  • Outgoing server: سرور خروجی جیمیل smtp.gmail.com را وارد کنید.
  • Outgoing server port : پورت سرور خروجی را وارد کنید(۴۶۵).
  • Outgoing server box :  تیک Use SSL to connect سرور خروجی را تیک بزنید.

شیبه عکس زیر:

ximg 5453adce5267e.png.pagespeed.ic .OGIbCTfUmG ایجاد ایمیل Gmail جدید در Outlook در سیستم عامل Mas OS Xدر “More Options” شما می توانید احزار هویتی را تغییر دهید.در Authentication to “Use Incoming Server Info.”

ximg 5453adf4315a5.png.pagespeed.ic .3surMWW48k ایجاد ایمیل Gmail جدید در Outlook در سیستم عامل Mas OS Xدر این مرحله شما دسترسی به ایمیل در Outlook برای مک دارید. چه شما  نمی خواهید ، با این حال ، استفاده از تقویم و یا تماس است. در این مرحله به نظر می رسد هیچ راهی برای اضافه کردن هر کدام از آنها وجود ندارد.

منبع:howtogeek

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*