بلاک کردن جاوا اسکریپت(تبلیغات سایت) در مرورگر کروم

img_51ed3055f3720

شما نمی دانید چگونه تبلیغات یک سایت را غیرفعال کنیم وبسیاری از سایت ها تبلیغات زیادی دارند که شما نمی توانید همه تبلیغات سایت ها  مقابله کنید و شما می توانید با جاوا اسکریپت تبلیغات را فقط برای یک سایت مسدود کنید.

شما وقتی یک سایت با تبلیغات بسیار زیاد بارگذاری می کنید می ببنید چقدر دیر سایت لود می شود.

چیزی که مهم است به یاد داشته باشید است که مسدود کردن جاوا اسکریپت نیز ویژگی های بر روی سایت  نیست  که نیاز به جاوا اسکریپت به شکست منجر شود. این بدان معناست که شما برای انجام این کار در یک برنامه تحت وب نمی خواهید. به عنوان مثال: هنگامی که جاوا اسکریپت برای هر تبلیغ یک بلوک مسدود نمی کند ممکن است سایت هایی که تبلیغات تحریک کننده هستند مسدود شود.

به Settings کروم بروید و قسمت Privacy دکمه Content settings کلیک کنید  وبعد دکمه Manage exceptions کلیک کنید.

img_51ed30858cedc

در این قسمت در داخل کادر سایت های که تبلیغات آن زیاد است را وارد کنید و قسمت Block در حالت Allow  قرار دهید و از دکمه Done خارج شوید و حالت تبلیغات سایت مزاحم مسدود می شود.

img_51ed30aac83e4

و حالا دفعه بعد سایت در استفاده از جاوا اسکریپت غیر فعال خواهد شد و می توانید برای رفع غیرفعال سایت آن را از بلوک خارج کنید.

منبع:howtogeek

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*