Marvel: اپلیکیشنی برای اسکچ عکس های شما برای iOS

Marvel اپلیکیشنی است که شما می توانید عکس ها از طرح و wireframes را ایجاد کنید و به آنها نقاط را اضافه کنید.نقاط مهم برای دیگر طرح های به عنوان مثال دیگر صفحه نمایش است که شما طراحی کرده اید را لینک کنید. هنگامی که شما در ارتباط با طرح ها با هم انجام می شود و شما می توانید آنها را بر روی گوشی خود اجرا کنید تا نشان دهد که چگونه برنامه های خود را کار می کنند. شما می توانید پروژه ها را برای آی فون 4 ، آی فون 5 ، و آی پد ایجاد کنید و این اپلیکیشن نیاز به حساب Dropbox برای وارد شدن به اپلیکیشن نیاز دارد.

نرم افزار را راه اندازی و وارد شوید و نام اولین پروژه خود را انتخاب کنید که دستگاه شما در حال نمونه سازی است .

Snap1شما می توانید عکس ها را از رول دوربین خود را اضافه کنید و یا آنها را با دوربین خود را از داخل برنامه وارد کنید. برای گرفتن تصاویر بیشتر، بر روی دکمه علامت چک سبز، به بازگشت به پروژه خود اضافه کنید.

Snap3

اگر شما در Marvel با استفاده از Dropbox وارد شدید، تمام عکس های شما را به Dropbox منتقل می شود . یک تصویر آن را باز کنید و سپس Share روی دکمه در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید و هنگامی که کانون شما قرار داده شد ، دو گزینه ظاهر می شود. Link to ضربه بزنید و آن را به تمام عکس های دیگر در پروژه فعلی خود را باز کنید و می توانید دکمه پیوند عملی را ضربه بزنید. هنگامی که تمام نقاط مهم مورد نیاز در عکس اول شما اضافه شده است ، با استفاده از دکمه های ناوبری در پایین بر روی عکس بعدی حرکت کنید.

Snap4درادامه اضافه کردن نقاط مهم به تمام طرح های خود و هنگامی که شما انجام می شود ، Share پیش نمایش می شود. شما می توانید پیش نمایش را با فشار دادن حجم بالا و یا دکمه پایین خارج شوید. پیش نمایش چیزی غیر از طرح خود نشان نمی دهد، اما زمانی که شما Share در طرح اضافه شد، آن را به طرح که شما آن مربوط به اینترنت اکسپلورر به صفحه بعدی سوئیچ می شود. این کار ساده تر از این انجام می دهید .

منبع:idownloadblog

دانلود اپلیکیشن Marvel در فروشگاه itunes

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*