KMPlayer برای آندروید و IOS آمد+ دانلود

شما آن دسته از کاربران هستید که kmplayer برای دیدن فیلم های باکیفیت و گوش دادن آهنگ استفاده می کنید و این نرم افزار kmplayer موبایلی حدود 300میلیون کاربر دارد و این نشان دهنده مجبوبیت kmplayer در بین کاربران دارد.

همانطور که ما از توسعه دهندگان KMPlayer انتظار می رود ، این برنامه دارای یک رابط است که عملکرد خوبی دارد. شما می بینید که یک لیست از تمام فایل های ویدئویی بر روی دستگاه های خود را در این دیدگاه اصلی در بر داشت ، با یک کشو ناوبری استاندارد است که شما می توانید از لبه سمت چپ اسلاید  به قسمت های مختلف سیستم فایل خود را به صورت دستی برای فیلم های فهرست دسترسی داشته باشید. رسانه های موجود کامل با نمایش تصویر بند انگشتی ، و اطلاعات حجم فایل و وضوح نشان داده شده است ، و می توان با نام یا اندازه پرونده طبقه بندی کند . هنگامی که آن را به پوشه ها می آید، در پوشه camera و پوشه Download در دسترس به عنوان کلید های میانبر در بخش رسانه ها هستند، و در بخش اکسپلورر شما اجازه می دهد فایل ها بر روی حافظه داخلی و یا خارجی از دستگاه خود دسترسی داشته باشید .

Snap1شما در این قسمت می توانید فایل ها و پوشه ها برای اساس نام و سایز و تاریخ آن مرتب کنید.

Snap2
دستگاه پخش ویدئو خود را به نظر می رسد کاملا استاندارد است . یک دکمه قفل در بالا سمت چپ برای جلوگیری از شیپور خاموشی تصادفی و همچنین قفل جهت جریان در طول پخش وجود دارد. در پایین ، شما همه کنترل های پخش مانند pause/play ، جلو، عقب ، فایل بعدی و فایل های قبلی و همراه با یک ضامن تکرار کنید. با استفاده از ترین به سمت چپ در نوار پایین فشار دهید،و می تواند سرعت پخش را به نصف کاهش، و یا آن تا چهار بار افزایش یابد. سمت راست دکمه ، از سوی دیگر ، اجازه می دهد به صورت دستی سایز ویدئو و ابعاد بین مرکز ، مناسب افقی یا عمودی ، 16:09 و 04:03 تغییر دهید.

KMPlayer-for-Android-5شما در بخش General Settings می توانید تنظیماتی برروی kmplayer اعمال کنید.

Snap4دانلود Kmplayer از فروشگاه گوگل پلی و آی تیونز:

دانلود Kmplayer از فروشگاه گوگل پلی

دانلود Kmplayer IOS از فروشگاه آی تیونز

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*