haveibeenpwned:سایتی برای تشخیص هک و هک نشدن ایمیل

وایرناب امروز سایتی معرفی می کند که بهترین سایت برای چک کردن ایمیل است که به آن می توانید هک شدن و هک نشدن ایمیل خودتان پی ببرید.خب…اگه اطلاعات مهمی دارید و می خوای ایمیل را چک کنید به اطلاعات آن به هکر ها نیافتاده است و بهترین راه چک ایمیل هک شده و نشده آن سایت haveibeenpwned است.

در عکس زیر نمایی از سایت haveibeenpwned است.

Have-I-Been-Pwned_Mainحالا من ایمیل را در کادر وارد کردم ببینم آیا از حساب ایمیل سرقت رفته یا نه؟ شما نیز این اینکارو انجام دهید.

ایمیل که وارد کردید دکمه ‘pwned?’ را کلیک کنید.

Snap14خدا روشکر که حسابم ایمیلم هک نشده است و رنگ سبز را نشان میدهد.

Snap15اگر حساب ایمیل شما هک شده است و اطلاعات ایمیل شما به سرقت رفته است این پیام به رنگ قرمز نشان خواهد داد.

اگر شما در این سایت ها عضو هستید و همچون ممکنه اطلاعات ایمیل شما در این سایت به بیرون درز داده است سایت هایی نظیر Adobe, Yahoo, Gawker, Pixel Federation, Stratfor, Sony  که شما در آن عضو هستید.

Have-I-Been-Pwned_Pwned-WebsitesPwned ادغام به وب سایت شما با استفاده از یک تکه HTML ارائه می دهد که شما می توانید به کد از سایت خود جاسازی کنید.

ورود به سایت haveibeenpwned

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

۲ نظر

 1. از کجا معلوم معتبر باشه؟!
  من یه آدرس الکی وارد کردم گفت درسته!!!

  • با سلام…این سایت ایمیل های در سایت های مانند ادوبی و غیره ثبت نام کردند را شناسایی می کند و همچون اعلام کردند این سایت ها قبلا هک شده بود و ممکنه اطلاعات ایمیل شما در این سایه ها سرقت و هک شده باشد…تمام ایمیل های سایت ثبت نام شده در این سیستم موجود می باشد و خودم ایمیل توی ادوبی ثبت نام کردم و ولی توی سیستم وارد کردم دیدم هک نشده…منم به این سیستم شک دارم ولی خوبه:)
   باتشکر
   رایموند

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*