(BZR Player)موزیک پلیری با پشتیبانی بیش از 480 فرمت

شما آن دسته از دوستداران موسیقی هستید که دوست دارید موزیک پلیری کامل با پشتیبانی تمام فرمت ها در کامپیوتر خود داشته باشید. انواع موزیک پلیرهای مختلفی برای ویندوز وجود دارد که معروفترین آن مدیا پلیر مایکروسافت ,KMplayer, Winamp ,jetaudio,VLC media player,Gomplayer هستند که به تعداد محدودی فرمت ها مهم پشتیبانی می کند.

موزیک پلیرهای  معروف که معرفی کردم متاسفانه بیش از 480 فرمت پشتیبانی نمی کند و شما وقتی یک موزیکی با فرمت خاص مواجه می شوید و می خواهید آن را اجرا کنید می ببیند آن فرمت پشتیبانی نمی کند و اخطار می دهد.

BZR Player نرم افزاری قدرتمند قابل حمل و مخصوص ویندوز است و دارای پشتیبانی گسترده بیش از 480 فرمت است و حتی فرمت های  OGG, Amiga MOD, FLAC, Atari YM, Nintendo NSF نیز پشتیبانی می کند .

پشتیبانی از فرمت های فایل تنها چیزی که که در آن BZR Player  است نیست ,بلکه کاملا  ویژگی های مفید و قدرتمند برای اجرای موسیقی لذت بخش است . به عنوان مثال:قابلیت آرشیو BZR  اجازه می دهد تا شما را به بازی فایل های صوتی را مستقیما از آرشیو از جمله ZIP، RAR، 7-ZIP، LHA، ATR، BZIP2 و به همین ترتیب در BZRplayer اضافه کنید.سپس الگوی این دیدگاه قادر می سازد که برای فرمت های مانند AHX, HivelyTacker, Screamtracker 3, Digi Booster, Star Trekker, Game Music Creator, Sound/Pro/Noise مشاهده کند.همچون دارای پشتیبانی از موتورهای SIDPlay, Adplug, Libmodplug, Game Music Emu, FLOD and TFMX وجود دارد.

BZR-Player

 

برنامه خوب ویژگی های هر چند به نظر می رسد نیست,اما به صورت بصری استفاده می شود. خوشبختانه، BZR پخش نیز بسیار خوب هستت و شما می توانید به سرعت  پخش آهنگ های مورد علاقه خود را از طریق کشیدن و رها کردن ساده به BZRplayer و رها کردن یک فایل و یا حتی یک پوشه حاوی آهنگ های متعدد ، و تمام فایل ها به لیست پخش در یک فرایند کارآمد اضافه کنید.رابط کاربری دکمه های پخش در پایین، همراه با یک نوار است ویک صفحه نمایش ماتریس نقطه ای مجازی است که به شما نشان می دهد که اطلاعات مربوط به آهنگ از جمله نام آن، میزان ارسال بیت، فرمت، بازی و غیره هم در سمت راست، کنترل حجم،  و تعادل صوتی وجود دارد، همراه با جابجایی برای عادی حجم،  استفاده اثرReverb، این سو و ان سو حرکت کردن مشاهد کنید.

در علاوه بر این شما می توانید چند playlist از طریق دکمه های رادیویی کوچک در سمت راست پایین اضافه کنید.ویژگی های از قبیل باز کردن یک فایل وپخش روشن لیست نمی کند.نمایش اطلاعات فایل و الگوی آن اجازه می دهد تا شما برای اضافه کردن و ذخیره کردن لیست پخش های متعدد برای حفظ مجموعه موسیقی های خود را به خوبی سازماندهی شده و به راحتی در دسترس باشد.به گفته آن به شما اجازه می دهد تا علاقه مندی ها (Bookmarks) اضافه کردن جریان های صوتی از طریق اینترنت، یعنی آدرس موج رادیویی موجود در تلویزیون و غیره و playlist اطلاعات فایل به شما می دهد که مروری کامل از فایل جاری که طریق id3v1/id3v2 تگ played است.

BZR-Player-Toggles

 

در بخش  تنظیمات به شما اجازه می دهد تا پیکربندی چند پارامتر سفارشی خود را تجربه کنید.شما می توانید گزینه های مختلف پیشرفته را نرم افزار خود سفارشی کنید.

Settings

 

هر چند این نرم افزار موزیک پلیر بسیار ساده به نظر می رسد اما پشتیبانی قدرتمند بیش از 480 فرمت می تواند پخش کننده موسیقی قدرتمندی باشد. این نرم افزار در ویندوز XP, Vista, 7,8  قابل نصب است.

حجم نرم افزار:12مگابایت

دانلود نرم افزارBZRPlayer

سایت سازنده

منبع:addictivetips

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*