Anvide Lock Folder:نرم افزاری برای محافظت از رمز عبور و مخفی کردن پوشه ها بدون نصب نرم افزار

اگر شما در پوشه ها اطلاعات محرمانه ای دارید و نمی خواهید این پوشه ها در دسترس دیگران قرار بگیرد و می خواهید این پوشه ها مخفی کنید از دید دیگران مخفی بمانند و اگر می خواهید رمز عبور سایت ها مثلا رمز عبور سایت های مهم و سیستم های پرداختی دارید و از دید دیگران مخفی بمانند از نرم افزار Anvide Lock Folder استفاده کنید.

این نرم افزار بسیار ساده و از چهار زبان پشتیبانی می کند و نرم افزار بدون نصب هستت و با یک کلیک اجرا می کند.خب…نرم افزار را اجرا کنید و روی یکی از زبان ها کلیک کنید.

Anvide Lock Folder Language Anvide Lock Folder:نرم افزاری برای محافظت از رمز عبور و مخفی کردن پوشه ها بدون نصب نرم افزارشما می توانید این نرم افزار ها پوشه ها را اضافه کنید و با آن پوشه ها قفل و مخفی کنید و همچنین می توانید رمز عبور سایت های مهم که در آن عضو هستید در آن نرم افزار محافظت کنید و دید دیگران مخفی و غیر دسترسی کنید و رابط کاربری این نرم افزار بسیار ساده و کار کردن با آن راحت است.

Anvide Lock Folder Anvide Lock Folder:نرم افزاری برای محافظت از رمز عبور و مخفی کردن پوشه ها بدون نصب نرم افزاردر این قسمت بخش محافظت از رمز عبور سایت های مهم عضو شده است شما در قسمت Options تب Security رمز ها را وارد کنید و دکمه تیک سبز رنگ را کلیک کنید به همین راحتی.

Anvide Lock Folder Options Anvide Lock Folder:نرم افزاری برای محافظت از رمز عبور و مخفی کردن پوشه ها بدون نصب نرم افزارآیا می خواهید ظاهر و استایل نرم افزار را عوض کنید این که کاری نداره فقط کافیه در قسمت Options به تب Appearance رفته و در آنجا تنظیمات مربوط به ظاهر و استایل نرم افزار انجام دهید.

Anvide Lock Folder Appearance Anvide Lock Folder:نرم افزاری برای محافظت از رمز عبور و مخفی کردن پوشه ها بدون نصب نرم افزاراگر چه این برنامه چندان پیشرفته نیست ولی برنامه Anvide Lock Folder بسیار ساده و مفید برای حافظت از فایل های محرمانه و رمز ها است .این نرم افزار در سیستم عامل های Windows XP,  Vista,  7 و8 پشتیبانی می کند و قابل نصب است.

امیدوارم از این برنامه ساده مورد پسند واقع بشه!

وب سایت سازنده این نرم افزار

[zilla_button url=”http://dl.wirenab.ir/soft/AnvideLockFolder.zip” style=”blue” size=”small” type=”square” target=”_self”] دانلود نرم افزار Anvide Lock Folder [/zilla_button]

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

۲ نظر

  1. mohammad - رتبه : خواننده

    سلام این فقط مخفی می کنه ویا میشه برای پوشه ها پسورد هم گذاشت

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*