AirStream:نرم افزاری برای دسترسی فایل ها از طریق فضای هوا

AirStream نرم افزاری است که می توانید از طریق فضای هوا  به فایل های کامپیوتر و دیگر دسترسی پیدا کنید.با این نرم افزار می توانید از طریق فضا به فایل ها دسترسی پیدا کنید که شیبه وای فای عمل می کند.

کاربران که حساب AirStream دارند می توانید به راحتی وارد نرم افزار شود و کاربرانی که حساب AirStream ندارد از برنامه گوشی همراه ثبت نام کند.

AirStream Suite AirStream:نرم افزاری برای دسترسی فایل ها از طریق فضای هوادر پنجره زیر اجازه دسترسی به فایل ها از طریق فضا نشان می دهد و برای تائید دکمه allow access را کلیک کنید.

Windows Security Alert AirStream:نرم افزاری برای دسترسی فایل ها از طریق فضای هوادر برنامه AirStream آندروید در گوشی همراه می توانید وارد برنامه شوید یا ثبت نام کنید.

AirStream Login AirStream:نرم افزاری برای دسترسی فایل ها از طریق فضای هوا

AirStream Without Login AirStream:نرم افزاری برای دسترسی فایل ها از طریق فضای هوا

AirStream No Login AirStream:نرم افزاری برای دسترسی فایل ها از طریق فضای هواپس از اینکه به کامپیوتر متصل شدید و در گوشی شما فایل های کامپیوتر در نرم افزار نصب شده نشان می دهد و به راحتی به درایور ها کامیپوتر فایل های مورد علاقه بگردید و روی فایل موزیک کلیک کنید و گوش دهید…

AirStream Main AirStream:نرم افزاری برای دسترسی فایل ها از طریق فضای هوا

AirStream Main 2 AirStream:نرم افزاری برای دسترسی فایل ها از طریق فضای هوایکی از ویژگی های جالب AirStream جلوگیری دسترسی کاربران ناشناس به فایل های کامپیوتر از طریق شبکه است و شما می توانید این ویژگی را غیر فعال کنید تا کاربران به فایل های کامپیوتر شما دسترسی پیدا نکنن.برای غیرفعال آن در آیکون نرم افزار AirStream در تسک بار گزینه ‘Block files & folders’ را کلیک کنید.

Notification Icon AirStream:نرم افزاری برای دسترسی فایل ها از طریق فضای هوادر این پنجره شما می توانید فایل ها و پوشه ها  خصوصی نگه دارید.

AirStream PC Suite AirStream:نرم افزاری برای دسترسی فایل ها از طریق فضای هوادر نرم افزار AirStream آندروید اجازه می دهد فایل های کامپیوتر در گوشی خود از طریق پلیر گوشی گوش کنید .

AirStream Sidebar AirStream:نرم افزاری برای دسترسی فایل ها از طریق فضای هوا

AirStream Music AirStream:نرم افزاری برای دسترسی فایل ها از طریق فضای هوااین نرم افزار در سیستم عامل ها پشتیبانی می کند.

دانلود فایل ها:

دانلود نرم افزار آندروید AirStream

دانلود نرم افزار AirStream برای ویندوز و مک و لینوکس

منبع:addictivetips

 

 

 

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

۳ نظر

  1. محسن ازاد - رتبه : خواننده

    رایموند جان این اسکرول موسی که میکشی پایین هدر دنبالش میاد خیلی رو عصابم هست

    حالا بقیه رو نمیدونم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*