7 قابلیت ناشناخته Muzei برای تصاویر پس زمینه زنده

Lesser-known-Muzei-Extensions-Android

افزونه 500px AdvancedConfig

این افزونه آندروید یکی از بهترین ها برای اجرای والپیپر های زنده برای روی صفحه نمایش آندروید است و می توانید با آنافزونه سفارش سازی کنید.500px AdvancedConfigدر 7 منابع مختلف با تمام گروهها ارائه می کند و اجازه می دهد که وسیع ترین طیف دسته به ترکیبی برای تصویر زمینه انتخاب کنید.این هم یکی از معدود پسوند Muzei اجازه می دهد که وسیع ترین طیف وسیعی از فواصل ، اعم از 1 دقیقه به 100 ساعت ! اتمام شمارش ها صرفه جویی در ذخیره تصویر برای بعد از مشاهده و نگه داشتن تصاویر تازه است.

500px-AdvancedConfig-Muzei-2

500px-AdvancedConfig-Muzei-1

افزونه Cast for Muzei

این افزونه تصاویر به صورت مستقیم از Muzei دریافت می کند که نتیجه تصاویر واقعا زیبا برای تزئین روی صفحه نمایش آندروید خود است.این افزونه تنظیمات خاصی ندارد و فقط تنها گزینه که فواصل تغییر تصویر سفارشی و گزینه ای را برای محدود کردن تنها به تغییر وای فای است.

Cast-for-Muzei-2Cast-for-Muzei-1

افزونهMuzei – deviantART

این افزونه تنظیماتی همچون دانلود عکس از WIFI و معیار های مشخص برای کشیدن تصویر و با پشتیبانی از نمایش داده شده جستجو / دستورات که شما می خواهید در وب سایت خود استفاده کنید.در کل تنظیمات خاصی ندارد.

DeviantART-Muzei-2

DeviantART-Muzei-1

افزونه Dropzei for Muzei

این افزونه با هدف ایجاد ارتباط بین Muzei و Dropbox به شما اجازه می دهد یک (یا بیشتر) پوشه ها را انتخاب کنید از به اشتراک گذاری فایل های رایج و ابر سرویس ذخیره سازی به عنوان منابع برای تصاویر پس زمینه Muzei استفاده کنید.این ممکن است به خصوص در این موارد مفید است که اگر شما صاحب یک دستگاه iOS و می خواهید به دوربین تصاویر رول خود را به عنوان مجموعه ای از تصاویر پس زمینه Muzei استفاده کنید.استفاده دیگر این است که در آن شما پوشه های به اشتراک گذاشته که شما و دوستان / خانواده شما با هم جمعیت را تعیین کنید.

Dropzei تا به مجموعه ای محدود از گزینه، اما وای فای تنها به روز رسانی، و غیره سفارشی داخلی هنوز هم وجود دارد.

Dropzei-Muzei-2

Dropzei-Muzei-1

افزونه Instagram Muzei Addon

یکی از قابلیت های بزرگ این افزونه به شما اجازه می دهد حساب نمایش مشخصات عمومی خود را با Muzei متصل شود، و پس از آن نشان دادن تصاویر ، لایک عکس و یا تصاویر محبوب ارسال کنید. تنها گزینه دیگر این است که تغییر فاصله زمانی تجدید ، که همچنین باعث می شود نمایش مشخصات عمومی Muzei افزونه یکی از آن برنامه های افزودنی که دارای کمترین تغییرات ممکن است.

Instagram-Muzei-2

Instagram-Muzei-1

افزونه Muzei Music Extension

این افزونه شما می توانید آلبوم های خود را دسته بندی و گوش کنید و همچنین شما می توانید با وای فای به اینترنت بشید و از طریق Last.fm به موزیک های مورد علاقه دست پیدا کنید و دانلود کنید.در مواردی که در آن هیچ آهنگی که در حال پخش است ، شما می توانید یک تصویر مورد علاقه به عنوان تصویر زمینه مورد استفاده قرار گیرد را تعیین کنید. Muzei موسیقی پر از گزینه های سفارشی سازی است ، و دسترسی اطلاع رسانی و همچنین نیاز آن به طور کلی، یکی از آنهایی که بسیار توصیه می شود داشته باشد.

Music-Muzei-2

Music-Muzei-1

افزونه MultiMuze

مسلما بهترین Muzei دست پایین است. MultiMuze آدرس یکی از مشکلات اصلی با Muzei – عدم توانایی به منابع متعدد – و به شما اجازه دهدتمام افزونه های نصب شده را برای تصویر زمینه منبع در همان زمان استفاده شود. گسترش یک منبع به طور پیش فرض از خود ندارد، و لیست تمام افزونه ها که ممکن است شما را به همه آنها را قادر می سازد در یک بارانجام دهید. با توجه به تعداد افزونه های فعال در MultiMuze، بین منابع چرخه تصاویر خواهد شد. تنها گزینه ای که MultiMuze خود را ارائه می دهد در حال تغییر است فاصله تازه کردن، که دامنه از یک دقیقه به یک بار در 24 ساعت است. این نیز قابل توجه است که اگر یک افزونه است که از طریق MultiMuze را فعال کنید، آن را خود تنظیم فاصله زمانی تجدید خواهد شد دومی باطل شود.

MultiMuze-Muzei-2

MultiMuze-Muzei-1

برای استفاده این افزونه ابتدا اپلیکیشن آندروید Taskei for Muzei را نصب کنید.

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*