6 روش برای استفاده از مایکروسافت آفیس به صورت رایگان

هزینه های مایکروسافت آفیس بسیار بالاست و کاربرانی تمایلی به خرید مایکروسافت آفیس ندارد و هر طوری شده به صورت رایگان از مایکروسافت آفیس استفاده کنند و البته در ایران کاربران مایکروسافت آفیس به صورت کرک شده و بدون محدودیت استفاده می کند.

Office 365 مدت استفاده رایگان 30 روز

شما می توانید مایکروسافت آفیس 365 را به مدت 30 روز استفاده کنید و بعد از 30 روز شما مجبور به ارتقای آفیس 365 خواهید بود و هزینه ماهانه 9.99$ است.

free-month-of-office-365

Professional Plus 2013 مدت استفاده رایگان +60 روز

مایکروسافت نیز یک دوره رایگان در 60 روز از آفیس 2013 ارائه می دهد. بر خلاف محدودیت آفیس 365 دارای حق بیمه استاندارد است ، این محدودیت آزاد هیچ اطلاعات پرداخت نیاز ندارند. شما همچنین می توانید یک ترفند مخفی به گسترش دوره آزمایشی رایگان و به دست آوردن زمان بیشتر استفاده کنید. شما باید برای تمدید مدت زمان محدودیت آزاد قبل از آن منقضی می شود، با این حال اگر شما اجازه محدودیت آزاد خود را به پایان می رسد ، شما می توانید آن را گسترش دهید ولی نه بیشتر.

شما می توانید مایکروسافت آفیس 2013 از کرک استفاده و بدون محدودیت از مایکروسافت آفیس 2013 استفاده کنید.

install-office-professional-plus-trial

Office Online به صورت استفاده آنلاین

این آفیس به صورت آنلاین کار می کند و بر روی مرورگر اجرا می کنید و شمامی توانید اسناد را به صورت آنلاین بر OneDrive ذخیره کنید و همچون محدودیتی در استفاده از آفیس آنلاین ندارید.

free-office-online-word4

Office Mobile برای IOS و آندروید و ویندوز فون

Office Mobile برای گوشی های آیفون و آندروید و ویندوز فون رایگان است و می توانید اسناد را در OneDrive ذخیره کنید و اما این سرویس آفیس 365 برای ویرایش اسناد در آیفون نیاز به اشتراک دارد.

free-office-mobile-for-smartphonesOneNote
OneNote در حال حاضر برای همه رایگان است . سرویس یادداشت برداری مایکروسافت برنامه های کاربردی برای دسکتاپ ویندوز ، مک، ویندوز 8 ، وب، آی فون، اپل ، اندروید و ویندوز فون ارائه می دهد عملا هر پلت فرم به شما می خواهید استفاده کنید. اشتباه نکنید، این نرم افزار یادداشت برداری است ، بنابراین ساخت اسناد Word ، ساخت صفحات گسترده، و یا کنار هم قرار دادن ارائه نمایش داده نمی شود. بسیاری از کاربران Office در ویندوز OneNote را در حال حاضر یک رقیب آزاد و شایسته به Evernote نگاه می کند.

free-microsoft-office-onenoteدستگاه های ویندوز با آفیس رایگان شامل:

برخی از رایانه های شخصی ویندوز با یک نسخه رایگان از مایکروسافت آفیس است. اگر شما با خرید این دستگاه،قادر خواهید بود از آفیس بدون پرداخت هزینه ماهانه یا خرید یک کپی جعبه استفاده کنید. به عنوان یک قاعده کلی، مایکروسافت از جمله یک نسخه رایگان از آفیس در دستگاه های پایین تر قرار میدهد در حالی که شما باید برای آفیس در دستگاه بالاتر پرداخت کنید.

ویندوز دستگاه RT: ویندوز RT تقریبا مرده است، و شما تنها آن را بر روی سطحی مایکروسافت 2 و سطح اصلی را پیدا کنید(همچنین به عنوان RT سطحی شناخته می شود) . این نسخه از ویندوز می توانید هر برنامه های کاربردی دسکتاپ غیر مایکروسافت اجرا کنید ، اما این کار شامل یک نسخه رایگان از آفیس بر روی دسکتاپ است.

تبلت 8 اینچ و ویندوز 8.1 : اگر شما خرید یک تبلت 8 اینچ با ویندوز 8.1 ، به شما یک نسخه رایگان از مایکروسافت آفیس دریافت می کنید . البته نمی خواهد بیش از حد به خوبی کار کند محیط طبیعی اداره یک صفحه نمایش بزرگتر با صفحه کلید و ماوس ، یک صفحه نمایش لمسی هشت اینچی است . خوشبختانه، شما همیشه می توانید اتصال مانند تبلت های کوچک تر را به یک مانیتور، صفحه کلید و موس را روشن کنید که تبلت را به یک PC رومیزی تبدیل کنید.

برخی دستگاه کم پایان ویندوز 8.1 : برخی دیگر از دستگاه های پایین تر ویندوز 8.1 شامل یک نسخه رایگان از آفیس می شود. به عنوان مثال، 349 $ ASUS ترانسفورماتور book T100 شامل یک نسخه رایگان از آفیس خواهد بود، حتی اگر آن یک صفحه نمایش 10 اینچ باشد. در دستگاه های گران تر به عنوان مثال، سطح دستگاه های مایکروسافت نرم افزار شما یک نسخه رایگان از آفیس دریافت می کنید.

office-not-included-on-surface-pro-2راه حل های دیگر آفیس

در اینجا نرم افزار آفیس رایگان معرفی خواهیم کرد:

Google Docs : آفیس آنلاین در وب سایت گوگل درایو و در برنامه Google Drive برای آندروید ، آی فون، و آی پد اجرا می کند Google Docs اجازه می دهد بر روی اسناد، صفحات گسترده ، و سخنرانی ها کار کنید. شما می توانید به صورت آنلاین و استفاده از گوگل داس هنگامی که شما یک اتصال به اینترنت ندارید دسترسی داشته باشید.

Apple iWork: ای ورک ، مجموعه آفیس ساده اپل، برای استفاده دستگاه های جدید مک ، آی فون، و آی پد آزاد است . این فقط برای این دستگاه ها نیست، شما می توانید یک نسخه مبتنی بر وب از iWork در وب سایت iCloud دسترسی داشته باشید، اجازه می دهد شما میتوانید iWork  در رایانه های شخصی ویندوز استفاده کنید.

LibreOffice : لیبرآفیس مجموعه اداری رایگان است که از OpenOffice.org شکلی ناگهانی ظهور کرده است . این یک مجموعه کامل شامل آفیس اجرا می شود که بر روی کامپیوتر شما فراهم می کند و بسیاری از ویژگی های آن وجود دارد. این مجموعه آفیس هنوز هم مانند آفیس 2003 به نظر می رسد که آن روبان ندارد.

AbiWord : AbiWord یک گزینه خوب برای اصول اولیه است . و کوچک ، بسیار سبک ارائه می دهد و ویژگی های اساسی پردازش کلمه که بیشتر مردم نیاز دارند.

libreoffice-free-open-source-office-suiteاز دیگر ملاحظات وجود دارد اگر شما با استفاده از مایکروسافت آفیس برای اهداف کسب و کار دارید. به عنوان مثال، نسخه رایگان از آفیس که با برخی از دستگاه های ویندوز آمده از لحاظ فنی ” Home and Student ” مجوز دارد، بنابراین با نقض مجوز آفیس 365 حق بیمه همچنین دارای یک مجوز که به طور خاص استفاده تجاری ممنوع کرده است.

منبع:howtogeek

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*