5 ویژگی از استیم کلانیت که شما باید از آن استفاده کنید

تا حالا با استیم کار کردید؟ شبکه ای بیش از 100 میلیون کاربر و بیش از 3800 بازی در ژانرهای مختلف در آرشیو خود دارد.اگه برای اولین باری است که با این شبکه کار می کنید حتما باید این 5 ویژگی را مطالعه کنید.

پشتیبان گیری و بازگرداندن بازی

از شما چند بازی در استیم دارید شما می توانید بازی ها را پشتیبان گیری و بازگرداندن انجام دهید.

steam1در این بخش شما برای بکاپ گیری می توانید چند تا بازی مورد علاقه ذخیره شده را انتخاب کنید و بکاپ فایل ذخیره شده بازی را دریافت کنید.

steam2در این قسمت شما می توانید با بازی انتخاب شده پشتیبان گیری شده و به فایل های دریافت شده بکاپ به دیسک خود رایت کنید.

steam3در ادامه دکمه Next را کلیک کنید و در آن این برنامه فایل های پشتیبانی گیری شده در دیسک رایت خواهد کرد(فرقی نمی کنه DVD یا CD باشد.

اگر شما در حال پشتیبان گیری از چند بازی هستید، شما می خواهید نام فایل پشتیبان ( به عنوان به طور پیش فرض و شامل هر نامی ) تغییر دهید . فایل سیستم ویندوز نمی تواند با چنین نام فایل بزرگ پشتیبانی کند.

کتابخانه مشخصات سوئیچینگ

در این بخش لیستی از بازی های استیم را نشان میدهد.

libraryview1به طور پیش فرض با نمایش جزئیات آن، اما استیم یک لیست و شبکه را ارائه میکند. این لیست نشان می دهد جزئیات تفصیلی در مورد این بازی ، مانند Metascore و هنگامی که شما آخرین بازی، و دیدگاه آن می بینید شبکه یک استیم رویکرد بصری است که اجازه می دهد تا شما را به استفاده از کاشی های بزرگ است که نشان دهنده هر بازی است.

libraryview2

به نظر میرسه یک گوشه کشویی در بالا است که به شما اجازه تغییر اندازه کاشی می دهد.

اضافه کردن بازی در استیم گیم

بسیاری از بازی های که در دسترس هستند در استیم وجود دارد ، اما شما می توانید آنها را به استیم اضافه کنید. اضافه کردن بازی غیر استیم را به کتابخانه خود آن را منابع بازی نهایی تبدیل می شود که این دسکتاپ برای بازی است.
اضافه کردن یک بازی غیر استیم را به عنوان ساده به عنوان انتخاب به انجام این کار از بازی منوی کشویی و سپس چک کردن جعبه در کنار یک لیست از تمام برنامه های کاربردی که شما در حال حاضر نصب شده است.

steam5در بخش Browse… شما می توانید در کامپیوتر خود بازی رو وارد استیم گیم کنید.

تغییر پوسته استیم

یکی ویژگی های خوب استیم تغییر دادن پوسته استیم است و شما می توانید پوسته رو مثلا از سایت metroforsteam.com دانلود کنید و آن را وارد استیم کنید و پوسته آن را تغییر دهید.

skin1حالا پوسته رو وارد استیم کردید در بخش تنظیمات آن Metro for Steam را انتخاب کنید و دکمه OK را کلیک کنید.

skin2حالا که نصب پوسته تمام شد و فضای استیم به ویندوز مترو 8 تغییر یافت.

مشخصات بازی انفرادی

در بخش Libraryبا کلیک راست کردن و انتخاب Properties مشخصاتی برای بازی انفرادی نشان میدهد.

steam8در تب General شما می توانید گزینه های راه اندازی پیشرفته میانبرهایی برای بازی ایجاد کنید.

steam9تب Updates و Local Files به شما اجازه می دهد کنترل بازی گسترش یابد، و بر روی هارد دیسک شما عمل کند. از طریق این منو ، شما می توانید بازی به طور خودکار به روز رسانی باید و از طریق فهرست یا بلافاصله نسخه پشتیبان تهیه فایل های محلی بازی شما انجام دهید.

steam10در این بخش Betas به شما اجازه انتخاب برنامه های بتا را میدهد که تاکنون استفاده نشده است.

منبع:makeuseof

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*