چگونه حساب گوگل پلاس را حذف کنیم؟

شاید آن دسته از کاربران باشید که تمایلی ندارید در گوگل پلاس فعالیت کنید و می خواهید حساب گوگل پلاس حذف کنید که اطلاعاتی در آن هنگام حذف آن دیده نشود.

remove google plus profile چگونه حساب گوگل پلاس را حذف کنیم؟در سمت راست بالای حساب گوگل پلاس ایکون آواتار نشان میدهد که روی آن کلیک کنید و متن account را کلیک کنید.

How To Remove Google From Your Google Account Settings چگونه حساب گوگل پلاس را حذف کنیم؟حالا تب ‘Data tools’ را کلیک کنید.

How To Remove Google From Your Google Date چگونه حساب گوگل پلاس را حذف کنیم؟متن ‘Delete Google+ profile and features’ را کلیک کنید.

How To Remove Google From Your Google چگونه حساب گوگل پلاس را حذف کنیم؟
این به نوبه خود باز خواهد شد تا صفحه تایید حذف کنید. شما باید گزینه ای را برای  آنچه که به عنوان نمایه گوگل خود شناخته شده است حذف کنید. اما قبل از اینکه شما   حساب کاربری از سرور گوگل از بین ببرید، اول اطلاعات این حساب بخوانید که چه نوع داده ای می خواهید حذف شود. اگر شما اغلب در ویدئوها در یوتیوب اظهار نظر می کنید، به عنوان مثال ، پس از آن حذف نمایه گوگل شما را ممکن است حساب کاربری شما تاثیر بگذارد و یوتیوب در حال حاضر از نمایه گوگل استفاده می شود که به شما اجازه تعامل و ارسال نظر میدهد. به همین ترتیب ، ممکن است دیگر اطلاعات حساب مشابه تحت تاثیر قرار دهد ، اما همه چیز مربوط به حساب جی میل باقی خواهد ماند.

How To Remove Google From Your Google Account 1 چگونه حساب گوگل پلاس را حذف کنیم؟تیک ‘Required’ را بزنید و دکمه آبی رنگ ‘Remove selected services’ را کلیک کنید و برای همیشه پروفایل گوگل پلاس شما حذف خواهد شد.

How To Remove Google From Your Google Account 2 چگونه حساب گوگل پلاس را حذف کنیم؟منبع:addictivetips

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*