چگونه تماس تلفن را در آندروید ضبط کنیم؟

راه های زیادی واسه ضبط تماس و صدای آن در آندروید وجود دارد و شما می توانید با نرم افزار به راحتی تماس های گرفته شده را ضبط کنید و نام این برنامه آندروید boldbeast است که می توانید مکالمات هر دو طرف را ضبط کنید.

توجه:در مورد ضبط مکالمات دو طرف احتیاط عمل کنید.ضبط یک تماس تلفنی بدون آگاهی از یک یا هر دو طرف در برخی از کشورها غیر قانونی است.در کشورهای مانند استرالیا,هند,انگلیس,لتونی,نیوزیلند,رومانی,آلمان,فنلاند,دانمارک و آمریکا عمل ضبط مکالمات هر دو طرف ممنونع اعلام شده است و در مورد کشور ایران در عمل ضبط مکالمات دو طرف هنوز قانونی وجود ندارد و پس در استفاده آن احتیاط عمل کنید.ویکی پدیا

برنامه آندروید boldbeast را دانلود کنید.

برنامه را دانلود و اجرا کنید.در تصویر نشان می دهد شما برای ضبط تماس آن رو دکمه آن که در شکل زیر نشان میده را کلیک کنید و تماس آن ضبط می شود و هنگامی که می خواهید ضبط تماس آن متوقف کنید بازم بر روی دکمه کلیک و ضبط تماس آن قطع می شود.

650x366x01 call recorder manual record land.png.pagespeed.ic .wM wU9bMrW چگونه تماس تلفن را در آندروید ضبط کنیم؟

ما قصد داریم به برخی از گزینه های موجود در ضبط تماس ها نشان دهیم و برروی صفحه کلیک کنید و از منوی پاپ آپ Settings را کلیک کنید.

650x366x02 selecting settings in call recorder land.png.pagespeed.ic .TUypVjGkbl چگونه تماس تلفن را در آندروید ضبط کنیم؟

به طور پیش فرض، ضبط مکالمات در یک پوشه مخفی در حافظه داخلی در گوشی شما ذخیره می شود. و شما می توانید این را در تنظیمات تغییر دهید. برروی App Settings کلیک کنید.

650x366x03a selecting app settings.png.pagespeed.ic .9hvuBY7aqG چگونه تماس تلفن را در آندروید ضبط کنیم؟

در قسمت Clip Saving Folder یک پوشه مخفی هستت که فایل های ضبط مکالمات در آن ذخیره می شود و برای تغییر آن رو آن کلیک کنید.

650x366x03b app settings.png.pagespeed.ic . oX6ebqgEC چگونه تماس تلفن را در آندروید ضبط کنیم؟

شما برای تغییر محل پوشه آن باید آدرس آخر پوشه یعنی BBRec را تغییر بدید و بعد از تغییرات دکمه OK را کلیک کنید.

توجه: شما باید مسیر دستی وارد کنید. اگر شما نیاز به پیدا کردن مسیر دارید، شما می توانید یک برنامه، مانند ES فایل اکسپلورر برای ایجاد یک پوشه در صورت نیاز و برای کپی کردن مسیر پوشه مورد نظر استفاده کنید.

650x366x03c clip saving folder.png.pagespeed.ic .SBGap npir چگونه تماس تلفن را در آندروید ضبط کنیم؟

بعد، گزینه برای ثبت تماس ها را تغییر دهید.روی  Call Settings کلیک کنید.

650x366x03 settings screen land.png.pagespeed.ic .MykTtcMeHb چگونه تماس تلفن را در آندروید ضبط کنیم؟

به طور پیش فرض، ضبط تماس به صورت خودکار آغاز می شود ضبط مکالمه زمانی که شما یک تماس و یا دریافت تماس بگیرید. اگر می خواهید به نوبه خود این ویژگی داشته باشید، بر روی  Auto Record Calls کلیک کنید.

650x366x04 call settings screen land.png.pagespeed.ic .GNZSI2GKgx چگونه تماس تلفن را در آندروید ضبط کنیم؟

در ضبط خودکار تماس های جعبه محاوره ای، برای خاموش قابلیت ضبط تماس به صورت اتوماتیک Disabled را انتخاب کنید. شما می توانید به صورت خودکار ضبط تماس برای تماس های خاص و نه برای هر کس دیگر با استفاده از شامل لیست یا نه ضبط تماس برای تماس های خاص انجام بدید، اما این کار را برای هر کس دیگری با استفاده از محروم کردن لیست است.

توجه: ما سعی کردیم از این ویژگی استفاده کنیم، اما می تواند تماس های اضافه شده به این فهرست می کنید. این ممکن است در گوشی های مختلف  متفاوت کار کنند.

650x366x05 turning off auto record land.png.pagespeed.ic .wH97ZzaqUP چگونه تماس تلفن را در آندروید ضبط کنیم؟

برای ضبط خودکار تماس ها آن به صفحه نمایش تنظیمات برگردید. گزینه مفید دیگر است که بخواهید Ask Before Save را انتخاب کنید. به طور پیش فرض، ضبط تماس به صورت خودکار موجب صرفه جویی در رکورد هنگامی که یک تماس به پایان می رسد. اگر می خواهید انتخاب کنید که آیا برای  رکورد ذخیره شود یا نه، در سمت راست  بر چک باکس Ask Before Save را انتخاب کنید.

650x366x06 ask before save land.png.pagespeed.ic .N7nsVkTaZM چگونه تماس تلفن را در آندروید ضبط کنیم؟

در آن پیغام ذخیره تماس می دهد و آیا می خواهید آن را انجام دهید و Yes را کلیک کنید.

650x366x07 save call recording dialog land.png.pagespeed.ic .S8o3VyYfUl چگونه تماس تلفن را در آندروید ضبط کنیم؟

شما می توانید به طور مستقیم رکورد در ضبط تماس ها دسترسی داشته باشید . برای دسترسی به یک لیست از پرونده در بالای آن آیکون گوشی را کلیک کنید.

650x366x08 accessing recordings list land.png.pagespeed.ic .t2ydzvSXaL چگونه تماس تلفن را در آندروید ضبط کنیم؟

در عکس زیر لیستی از رکورد تماس ها نشان میدهد.

650x366x09 list of recordings land.png.pagespeed.ic .nQYN3tWp6x چگونه تماس تلفن را در آندروید ضبط کنیم؟

برای دسترسی به گزینه های اضافی برای ثبت، لمس آن نگه دارید و در یک رکورد تا Boldbeast ضبط کادر محاوره ای نمایش دهد. شما می توانید حذف، تغییر نام، و یا مشاهده جزئیات برای ثبت رکورد وشما همچنین می توانید یک یادداشت به یک رکورد اضافه کنید.

650x366x09a boldbeasst recorder dialog.png.pagespeed.ic .w3uK22eSdC چگونه تماس تلفن را در آندروید ضبط کنیم؟

در آغاز این مقاله، که شما می توانید ضبط مکالمات برای ضبط یادداشت های صوتی استفاده کنید. برای دسترسی به لیست از یادداشت شما ثبت شده، در بالای آن  آیکون میکروفون را کلیک کنید.

650x366x10 accessing memos land.png.pagespeed.ic .l14YVO3Uuj چگونه تماس تلفن را در آندروید ضبط کنیم؟

لیست آن نشان میدهد .

650x366x11 list of memos land.png.pagespeed.ic .Q3zoMdZamn چگونه تماس تلفن را در آندروید ضبط کنیم؟

برای دسترسی به گزینه های اضافی برای یادداشت ها، لمس  نگه دارید در یادداشتی تا Boldbeast ضبط کادر محاوره ای نمایش دهد. شما می توانید حذف و یا مشاهده جزئیات برای ضبط خبرنگاری وشما همچنین می توانید یک یادداشت به یادداشت اضافه کنید.

650x366x11a selecting note.png.pagespeed.ic .SfMsoimdIS چگونه تماس تلفن را در آندروید ضبط کنیم؟

در کادر Clip Note یک یادداشت اضافه کنید و OK را کلیک کنید.

650x366x11b entering note for memo.png.pagespeed.ic .dwNmq0KtCq چگونه تماس تلفن را در آندروید ضبط کنیم؟

شما همچنین می توانید جزئیات بیشتر در مورد یادداشتی با انتخاب اطلاعات بر روی جعبه محاوره Boldbeast ضبط ها را ببینید. برای بستن کادر آن OK کلیک کنید.

650x366x11c clip details.png.pagespeed.ic .HeTJ2c pps چگونه تماس تلفن را در آندروید ضبط کنیم؟

Boldbeast  با یک دوره آزمایشی 7 روزه ضبط مکالمات انجام می دهد، اما شما باید برای آن در پایان دوره آزمایشی پرداخت کنید. در پایان 7 روز، رکورد، تنها می تواند 30 ثانیه طولانی مگر اینکه شما $ 9.95 پرداخت هزینه انجام دهید.

همچنین یک برنامه رایگان به نام هوشمند ضبط صوت خبرنگاری است که اجازه می دهد تا شما را به ضبط صداهای در خارج از گوشی انجام دهید. و برای ضبط تماس های تلفنی اگر شما بلندگو  فعال کنید و قادرید به ضبط انتهای دیگر تماس بگیرید. همچنین می تواند برای ضبط سخنرانی ها، آموزش، و بسیاری از اهداف دیگر مورد استفاده قرار بگیرد.

325x289x12 smart voice recorder top.png.pagespeed.ic .Rr38j1R0Gl چگونه تماس تلفن را در آندروید ضبط کنیم؟

325x289x13 smart voice recorder bottom.png.pagespeed.ic .ZFWlPVNZfE چگونه تماس تلفن را در آندروید ضبط کنیم؟

به یاد داشته باشید، این مهم است قبل از استفاده ضبط تماس قوانین حاکم در کشور را بررسی کنید.

منبع:howtogeek

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*