پشتیبان گیری و بازیابی امضا در Outlook 2013

اگرشما چندین امضا که  برای انواع مختلفی از ایمیل ایجاد کرده اید و هنگامی که ویندوز کامپیوتر عوض می کنید و این فایل های امضا از بین نرود.اگر می خواهید ویندوز کامپیوتر عوض کنید بهتره یک پشتیبان از فایل های امضا بگیرید که به هنگام عوض کردم ویندوز مشکل برخورید.

در ادامه چگونگی پشتیبان گیری و بازیابی فایل های امضا آموزش خواهیم داد.

فایل امضا در Outlook با پسوند .pst ذخیره می شود.مسیر ذخیره فایل امضا به صورت زیر است:

C:\Users\%username%\AppData\Roaming\Microsoft\Signatures

01 signatures folder پشتیبان گیری و بازیابی امضا در Outlook 2013به تب FILE بروید.

02 clicking file tab1 پشتیبان گیری و بازیابی امضا در Outlook 2013در سمت چپ منو Options را کلیک کنید.

03 clicking options پشتیبان گیری و بازیابی امضا در Outlook 2013پنجره Outlook Options باز می شود و در سمت چپ منو Mail را کلیک کنید.

04 clicking mail پشتیبان گیری و بازیابی امضا در Outlook 2013دکمه Signatures را کلیک کنید یا می توانید دکمه Ctrl+Left را فشار دهید.

05 ctrl click signatures پشتیبان گیری و بازیابی امضا در Outlook 2013پوشه امضا باز می شود و به سادگی تمام فایل های موجود در پوشه کپی در جای دیگر درایور منتقل کنید.

06 signatures folder open from outlook پشتیبان گیری و بازیابی امضا در Outlook 2013برای بازگرداندن پشتیبان فایل های امضا به مسیر C:\Users\%username%\AppData\Roaming\Microsoft\Signatures بروید و فایل های امضا کپی و در محل پوشه امضا قرار دهید.

[zilla_alert style=”green”] توجه: هر امضای شما را در Outlook ایجاد می کنید در سه فرمت وجود دارد :(Text (.txt), HTML (.htm),Text (.rtf .بهتره تمام فایل های امضا را پشتیبان گیری کنید. [/zilla_alert]

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*