وارد کردن چند تماس به Outlook 2013 از کارت مجازی تنها با فایل ( . VCF )

اگر شما از تماس های متعدد ذخیره شده در یک فایل VCF دارید، و شما سعی می کنید برای وارد کردن فایل  به outlook ، تنها اولین تماس وارد خواهد شد و این محدودیت وجود دارد که اجازه می دهد که شما تمام مخاطبین را از یک فایل VCF وارد کنید.

اول، شما باید فایل VCF به یک فایل CSV که می تواند به Outlook وارد شده تبدیل کنید. این با استفاده از پوشه تماس که از ویندوز ویستا در دسترس است انجام می شود. شما می توانید فایل VCF در پوشه مخاطبین و پس از آن به مخاطبین را به یک فایل CSV صادر کنید.

به تب FILE بروید.

01 clicking file tab وارد کردن چند تماس به Outlook 2013 از کارت مجازی تنها با فایل ( . VCF ) در سمت چپ منوی Open & Export را کلیک کنید.

02 selecting open and export وارد کردن چند تماس به Outlook 2013 از کارت مجازی تنها با فایل ( . VCF ) Import/Export را کلیک کنید.

03 clicking import export وارد کردن چند تماس به Outlook 2013 از کارت مجازی تنها با فایل ( . VCF ) پنجره Import and Export Wizard باز می شود و Import from another program or file را انتخاب و دکمه Next را کلیک کنید.

04 import from another program وارد کردن چند تماس به Outlook 2013 از کارت مجازی تنها با فایل ( . VCF ) و Comma Separated Values را انتخاب و دکمه Next را کلیک کنید.

05 comma separated values وارد کردن چند تماس به Outlook 2013 از کارت مجازی تنها با فایل ( . VCF ) دکمه Browse را کلیک کنید.

06 clicking browse وارد کردن چند تماس به Outlook 2013 از کارت مجازی تنها با فایل ( . VCF ) فایل .csv را انتخاب و دکمه OK را کلیک کنید.

07 selecting csv file وارد کردن چند تماس به Outlook 2013 از کارت مجازی تنها با فایل ( . VCF ) دکمه Next را کلیک کنید.

08 selecting options وارد کردن چند تماس به Outlook 2013 از کارت مجازی تنها با فایل ( . VCF ) Contacts را انتخاب و دکمه Next را کلیک کنید.

09 selecting contacts وارد کردن چند تماس به Outlook 2013 از کارت مجازی تنها با فایل ( . VCF ) [zilla_alert style=”green”] توجه: دکمه نقشه یک جعبه محاوره ای است که اجازه می دهد تا شما را به مشخص که در فایل CSV مربوط به آن در Outlook باز می شود. نقشه برداری به طور پیش فرض معمولا کافی برای وارد کردن اطلاعات است. [/zilla_alert]

در پایان دکمه Finish را کلیک کنید.

10 clicking finish وارد کردن چند تماس به Outlook 2013 از کارت مجازی تنها با فایل ( . VCF ) هنگامی که فایل تماس وارد کردید آیکون در پایان صفحه نرم افزار Snap7 وارد کردن چند تماس به Outlook 2013 از کارت مجازی تنها با فایل ( . VCF ) را کلیک کنید.

11 clicking people وارد کردن چند تماس به Outlook 2013 از کارت مجازی تنها با فایل ( . VCF ) شما اطلاعات تماس ذکر شده در پوشه Contacts مراجعه کنید. شما می توانید نمایش های مختلف از قبیل کارت کسب و کار ، در بخش مشخصات کنونی ازتب HOME انتخاب کنید.

12 contacts in outlook وارد کردن چند تماس به Outlook 2013 از کارت مجازی تنها با فایل ( . VCF ) اگر شما از Outlook 2010 استفاده می کنید ، می توانید اطلاعات تماس به طور مستقیم از ویندوز پوشه contacts بدون صدور آنها را به یک فایل CSV . برای اولین بار وارد کنید.

منبع:howtogeek

 

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*