وارد کردن اطلاعات تماس به داخل و صدور اطلاعات تماس از ویندوز در پوشه تماس

در ویندوز 7 و 8 ، یک پوشه اطلاعات تماس در دایرکتوری کاربر شما وجود دارد. این پوشه می تواند مفید باشد اگر شما مخاطبین خود را در یک فایل VCF دارید و می خواهید آنها را به یک فایل CSV منتقل کنید. همچون به برنامه Outlook 2013 ارسال کنید.

میسر زیر را بروید:

C:\Users\%username%\Contacts

Snap51 وارد کردن اطلاعات تماس به داخل و صدور اطلاعات تماس از ویندوز در پوشه تماس را کلیک کنید و Import را کلیک کنید.

01 selecting import وارد کردن اطلاعات تماس به داخل و صدور اطلاعات تماس از ویندوز در پوشه تماسپنجره Import to Windows Contacts باز می شود و برای وارد کردن فایل vCard (VCF file)را انتخاب کنید و دکمه Import را کلیک کنید.

02 selecting vcard file as type وارد کردن اطلاعات تماس به داخل و صدور اطلاعات تماس از ویندوز در پوشه تماسبرای وارد کردن فایل .vcf را انتخاب و دکمه Open را کلیک کنید.

03 selecting vcf file to import وارد کردن اطلاعات تماس به داخل و صدور اطلاعات تماس از ویندوز در پوشه تماسحالا پنجره اطلاعات .vcf را نشان می دهد و درآن می توانید اطلاعات آن فایل را تغییر یا اضافه کنید و دکمه OK را بزنید.

04 contact properties وارد کردن اطلاعات تماس به داخل و صدور اطلاعات تماس از ویندوز در پوشه تماسدکمه close را کلیک کنید.

05 clicking close وارد کردن اطلاعات تماس به داخل و صدور اطلاعات تماس از ویندوز در پوشه تماسدر پوشه فایل تماس را نشان می دهد.

06 contacts imported وارد کردن اطلاعات تماس به داخل و صدور اطلاعات تماس از ویندوز در پوشه تماس شما می توانید تمام مخاطبین خود را به یک فایل CSV به برنامه Outlook 2013 صدور کنید و برای اینکارSnap51 وارد کردن اطلاعات تماس به داخل و صدور اطلاعات تماس از ویندوز در پوشه تماس را کلیک و Export را کلیک کنید.

07 selecting export in windows contact وارد کردن اطلاعات تماس به داخل و صدور اطلاعات تماس از ویندوز در پوشه تماسCSV (Comma Separated Values) را انتخاب و دکمه Export را کلیک کنید.

[zilla_alert style=”green”] توجه: شما همچنین می توانید فایل های کارت ویزیت های جداگانه از یک فایل کارت ویزیت را با انتخاب vCard ( . پوشه از فایل های VCF ) ایجاد کنید. [/zilla_alert]

08 selecting csv وارد کردن اطلاعات تماس به داخل و صدور اطلاعات تماس از ویندوز در پوشه تماسدکمه Browse را برای وارد کردن فایل CSV را کلیک کنید.

09 clicking browse وارد کردن اطلاعات تماس به داخل و صدور اطلاعات تماس از ویندوز در پوشه تماسآنچه می خواهید فایل .csv در آنجا ذخیره شود دکمه Save را کلیک کنید.

10 specifying location and filename وارد کردن اطلاعات تماس به داخل و صدور اطلاعات تماس از ویندوز در پوشه تماسدکمه Next را کلیک کنید.

11 clicking next وارد کردن اطلاعات تماس به داخل و صدور اطلاعات تماس از ویندوز در پوشه تماسدر انتخاب عنوانی که می خواهید به لیست صدور باشد ، انتخاب کنید تمام زمینه می خواهید در هر تماس در فایل CSV . باشد روی Finish کلیک کنید .

12 selecting fields to export وارد کردن اطلاعات تماس به داخل و صدور اطلاعات تماس از ویندوز در پوشه تماسیک پنجره از انجام موفقیت آمیز بود نمایش می دهد و برای بستن کادر محاورهOK کلیک کنید.

13 confirmation dialog box وارد کردن اطلاعات تماس به داخل و صدور اطلاعات تماس از ویندوز در پوشه تماسو برای بستن دکمه close را کلیک کنید.

14 closing export dialog وارد کردن اطلاعات تماس به داخل و صدور اطلاعات تماس از ویندوز در پوشه تماسحالا اطلاعات تماس به فرمت .csv ذخیره شده است.

15 csv file created وارد کردن اطلاعات تماس به داخل و صدور اطلاعات تماس از ویندوز در پوشه تماسشما می توانید فرمت CSV . به وارد کردن مخاطبین خود را به برنامه هایی مانند Outlook و Excel استفاده کنید.

منبع:howtogeek

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*