نحوه چک کردن فضای استفاده شده برای برنامه در ویندوز 8.1

آیا می خواهید بدانید که هنگام نصب برنامه مورد علاقه چه مقدار فضای هارد دیسک برای استفاده آن وجود دارد ؟ و یا آیا فضای کافی هاردیسک برای نصب برنامه مورد علاقه وجود دارد یا نه؟

دکمه key + C را فشار دهید و در سمت راست ویندوز استارت تنظیمات (Settings) را کلیک کنید.

01 clicking settings on charms bar نحوه چک کردن فضای استفاده شده برای برنامه در ویندوز 8.1   و Change PC Settings را کلیک کنید.

02 clicking change pc settings نحوه چک کردن فضای استفاده شده برای برنامه در ویندوز 8.1   در سمت چپ منو تنظیمات ویندوز Search and apps را کلیک کنید.

03 clicking search and apps نحوه چک کردن فضای استفاده شده برای برنامه در ویندوز 8.1   در سمت چپ منو Search and apps نیز App sizes را کلیک کنید.

04 clicking app sizes نحوه چک کردن فضای استفاده شده برای برنامه در ویندوز 8.1   در App sizes یه نوار حجم را نشان میدهد که چقدر فضا هارد دیسک برای نصب برنامه مورد علاقه وجود دارد.

05 determining app sizes نحوه چک کردن فضای استفاده شده برای برنامه در ویندوز 8.1   در اینجا برنامه های مختلف با حجم مشخص شده نشان میدهد و همچون شما می توانید به راحتی برنامه ها فقط با یک کلیک (Uninstall) حذف کنید.

06 clicking on an app نحوه چک کردن فضای استفاده شده برای برنامه در ویندوز 8.1   منبع:howtogeek

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*