غیر فعال کردن RSS از به روز رسانی به صورت خودکار در Outlook 2013

به طور پیش فرض، فیدهای RSS  به صورت خودکار به روز رسانی می شود. اگر شما تعداد زیادی از RSS feeds ها را دنبال می کنید، ممکن است همه آنها را به طور خودکار به روز رسانی شود.به همین دلیل شما می توانید فیدهای RSS  هیچ یک از آنها که به صورت خودکار به روزرسانی می شود راه اندازی کنید.

به تب FILE بروید.

01 clicking file tab2 غیر فعال کردن RSS از به روز رسانی به صورت خودکار در Outlook 2013در منوی سمت چپ Options را کلیک کنید. 02 clicking options21 غیر فعال کردن RSS از به روز رسانی به صورت خودکار در Outlook 2013در پنجره Outlook Options در منوی سمت چپ Advanced را کلیک کنید.

03 clicking advanced1 غیر فعال کردن RSS از به روز رسانی به صورت خودکار در Outlook 2013در پایین صفحه دکمه Send/Receive کلیک کنید.

04 clicking send receive1 غیر فعال کردن RSS از به روز رسانی به صورت خودکار در Outlook 2013در پنجره Send/Receive Groups دکمه Edit کلیک کنید.

توجه: اگر شما بیش از یک حساب کاربری در Outlook دارید، در حساب  لیستی از گروه های که شما می خواهید برای غیر فعال کردن به روز رسانی خودکارRSS را انتخاب کنید.

05 clicking edit غیر فعال کردن RSS از به روز رسانی به صورت خودکار در Outlook 2013در پنجره Send/Receive Settings در سمت چپ آیکون RSS را کلیک کنید.

06 clicking rss غیر فعال کردن RSS از به روز رسانی به صورت خودکار در Outlook 2013اگر شما نمی خواهیدهر یک از RSS  به صورت خودکار به روز رسانی شود تیک Include RSS Feeds in this Send/Receive group را بردارید.

07 unchecking include rss feeds غیر فعال کردن RSS از به روز رسانی به صورت خودکار در Outlook 2013اگر شما فقط می خواهید برخی از فید RSS از به روز رسانی به صورت خودکار جلوگیری شود در قسمت Feeds تیک فیدهای انتخابی را بردارید و دکمه OK را کلیک کنید.

08 unchecking specific feeds غیر فعال کردن RSS از به روز رسانی به صورت خودکار در Outlook 2013برای بستن پنجره Send/Receive Groups دکمه Close را کلیک کنید.

09 clicking close send receive groups غیر فعال کردن RSS از به روز رسانی به صورت خودکار در Outlook 2013در پنجره Outlook Options دکمه OK را کلیک کنید.

10 closing options dialog1 غیر فعال کردن RSS از به روز رسانی به صورت خودکار در Outlook 2013اگر شما تعداد زیادی از RSS دارید، و برخی از به روز رسانی به طور خودکار می تواند سرعت Send/Receive جلوگیری کند. اگر شما یک Send/Receive RSS  گروه ایجاد کنید، به راحتی می توانید به روز رسانی RSS خود دستی تنظیم کنید.

شما همچنین می توانید برای مشاهده RSS یک پوشه جستجوی سفارشی را انتخاب کنید ونگه داشتن فیدها را کنترل می کند واگر شما ترجیح می دهید که تمام فید ها را به طور خودکار به روز رسانی شود.

منبع:howtogeek

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*