صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی

Outlook اجازه نمی دهد که شما به طور مستقیم تمام مخاطبین خود را به عنوان فایل های کارت مجازی و یا به عنوان یک فایل کارت ویزیت الکترونیک صدور کنید ، اما یک راه برای به انجام رساندن هر دو وظایف وجود دارد .

صدور چندگانه تماس ها به چندین فایل های کارت مجازی

Outlook به شما اجازه می دهد با اطلاعات تماس به عنوان کارت مجازی تماس بگیرید . شما همچنین می توانید تماسهای متعدد را انتخاب کنید . این قابلیت به شما اجازه می دهد به طور غیر مستقیم صدور تماس های متعدد در یک بار به فایل های کارت ویزیت های متعدد است .

به تب People بروید و کلیک کنید.

00a clicking people1 صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی تمام مخاطبین شما می خواهید به صدور با استفاده از کلید Shift و کلیدهای Ctrl را انتخاب کنید. به همان شیوه شما می توانید فایل ها در ویندوز اکسپلورر را انتخاب کنید و Contacts را انتخاب کنید .

در قسمت Forward Contact در تب Home منو As a Business Card  را کلیک کنید.

01 selecting forward as business card صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی مخاطب انتخاب شده به یک پیام ایمیل جدید را به عنوان فایل های VCF متصل شده است . برای انتخاب همه فایل های پیوست شده VCF ، راست کلیک کرده و Select All را کلیک کنید.

02 selecting all attachments صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی Windows Explorer را باز کنید و فایل .vcf انتخاب شده درون آن بکشیدید.

03 dragging contacts to folder صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی و حالا فایل های .vcf در داخل آن کشیده شد.

04 vcard files saved to folder صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی شما برای بستن پنجره در سمت راست X را کلیک کنید.

05 closing message window صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی [zilla_alert style=”green”] نکته:شما می توانید برای بستن پنجره در تب FILE در منوی سمت چپ close را کلیک کنید. [/zilla_alert]

06 clicking file tab message window صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی برای بستن پنجره در منوی سمت چپ Close را کلیک کنید.

07 selecting close on file tab صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی اگر می خواهید فایل تغییر یافته ذخیره شود دکمه Yes را کلیک کنید و اگر نه دکمه No را کلیک کنید.

08 save changes dialog صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی صدور چندگانه تماس ها به کارت مجازی تنها فایل ( VCF )

اگر شما ترجیح می دهید که مخاطبین خود را به کارت مجازی ( VCF ) صدور کنید ، یک راه برای انجام این کار با استفاده از جی میل وجود دارد . ما مخاطبین را از Outlook به عنوان یک فایل CSV صادر و سپس با استفاده از جیمیل ازفایل CSV به فایل VCF تبدیل کنیم.

به تب FILE بروید و People را کلیک کنید.

10 clicking file tab to export صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی در بخش Account Information در منوی سمت چپ Open & Export را کلیک کنید.

11 clicking open and export صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی و Import/Export را کلیک کنید.

12 clicking import export صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی Export to a file را انتخاب و دکمه Next را کلیک کنید.

13 selecting export to a file صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی و Comma Separated Values را انتخاب و دکمه Next کلیک کنید.

14 selecting comma separated values صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی Contacts را انتخاب و دکمه Next را کلیک کنید.

15 selecting folder to export from صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی برای وارد کردن فایل CSV دکمه Browse  را کلیک کنید.

16 clicking browse صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی برای وارد کردن فایل CSV در پوشه یک نام با پسوند .CSV وارد کنید و دکمه OK را کلیک کنید.

17 saving csv file صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی و دکمه Next را کلیک کنید.

18 clicking next صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی فایل وارد شده را تیک بزنید و دکمه Finish را کلیک کنید.

19 clicking finish صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی و فایل وارد شده با پسوند .csv ساخته شده است.

20 resulting csv file صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی برای وارد کردن فایل .csv وارد حساب جیمیل خود شوید.

21 clicking gmail صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی در Gmail قرمز رنگ  در منو Contacts را کلیک کنید.

22 selecting contacts صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی در بخش More در منو Import را کلیک کنید.

23 selecting import from more menu صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی برای وارد کردن فایل CSV دکمه Browse کلیک کنید و دکمه Import را کلیک کنید.

24 clicking browse on import contacts صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی فایل .csv را انتخاب و دکمه Open را کلیک کنید.

25 selecting csv file صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی و دکمه Import را کلیک کنید.

26 clicking import صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی روی یک صفحه نمایش لیست تماس های شما وارد می شود، و  لیست اصلی تماس جیمیل خود را با هم ادغام شدند . مخاطبینی که وارد شده را انتخاب کنید.

[zilla_alert style=”green”] توجه: مخاطبینی که ممکن است فقط در این لیست وارد شده است. در صورتی که همه آنها باید به طور خودکار انتخاب شده است . [/zilla_alert]

در More منو Export را کلیک کنید.

27 selecting export for imported contacts1 صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی در تماس ها صدور ، مخاطبین انتخاب شده را نشان می دهد که با شما تماس می خواهید برای صدور را انتخاب کنید.

[zilla_alert style=”green”] توجه: می توانید با انتخاب گروه 10/10/13 که حاوی همان دو تماس برای وارد کردن به عنوان مخاطب انتخاب شده است . [/zilla_alert]

فرمت کارت ویزیت به فرمت صدور را انتخاب کنید. Export را کلیک کنید.

28 clicking export صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی و برای دانلود فایل CSV گزینه دوم save file را انتخاب و دکمه OK را کلیک کنید.

29 saving contacts file1 صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی و برای ذخیره کردن پرونده یک نام با پسوند .VCF را وارد کنید و دکمه Save را کلیک کنید.

30 selecting location for vcf file صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی فایل VCF . شامل تمام مخاطبین شما را از Outlook صادر شده است .

31 multiple contacts vcf file صدور چندگانه تماس ها در Outlook 2013 به چند vCard یا کارت مجازی این می تواند به عنوان یک راه برای پشتیبان گیری از مخاطبین خود را در قالب یک فایل استفاده می شود. شما همچنین می تواند فایل CSV . نسخه پشتیبان تهیه کنید.  اگر شما تعداد زیادی از مخاطبین دارید که  از فایل VCF . کوچکتر است . ما فقط با صدور دو مخاطبین و فایل CSV ما 2 کیلوبایت بود ، در حالی که فایل VCF . یک کیلوبایت  بود .

منبع:howtogeek

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*