دانلود نسخه بتای فایر فاکس 28 برای ویندوز 8 و8,1 (اصلاح شد)

قبلا آموزش استفاده از سیستم عامل کروم دسکتاپ در ویندوز ۸ را گفتیم و دو روز پیش موزیلا فایرفاکس جدید ترین نسخه مرورگر فایرفاکس برای ویندوز 8 و 8,1 را رونمایی کرد و اکنون در سایت رسمی قابل دانلود است و البته این مرورگر آزمایشی هستت و کاربران می‌توانند نسبت به دانلود و آزمایش آن و نیز ارائه بازخورد و گزارش باگ‌ها اقدام کنند.

مرورگر فایر فاکس 28 را از اینجا دانلود کنید و نصب کنید.

برای تبدیل شدن همان ویژگی که گوگل کروم دارد در مرورگر فایرفاکس در بالای دکمه نارنجی رنگ کلیک و Relaunch in Firefox For Windowns 8 Touch را کلیک کنید.

Snap11 دانلود نسخه بتای فایر فاکس 28 برای ویندوز 8 و8,1 (اصلاح شد)و وارد به صورت صفحه ای میشی که به این صورت است .

mozilla firefox windows 8 دانلود نسخه بتای فایر فاکس 28 برای ویندوز 8 و8,1 (اصلاح شد)هنگامی وارد شدید آیکون نارنجی رنگ مرورگر فایر فاکس در صفحه مترو ظاهر می شود.

Snap2 دانلود نسخه بتای فایر فاکس 28 برای ویندوز 8 و8,1 (اصلاح شد)این صفحه از رابط کاربری مرورگر فایرفاکس به صورت مترو است.

Snap3 دانلود نسخه بتای فایر فاکس 28 برای ویندوز 8 و8,1 (اصلاح شد)هر چند این مرورگر آزمایشی است و ویژگی خاصی ندارد و همچون دو ویژگی براتون معرفی می کنم که در نوعی جالب است:

  • ویژگی‌ها و امکانات پایه‌ای فایرفاکس نظیر Awesome Bar نیز در این برنامه‌ی بتا در دسترس و قابل استفاده هستند.
  • ویژگی دسترسی سریع به تب ها با راست کلیک کردن.

برای دسترسی سریع به تب ها ابتدا روی رابط کاربری راست کلیک کنید و در بالای مرورگر نواری سیاه رنگ طاهر میشود و تب ها به صورت مربع هستند.

Snap4 دانلود نسخه بتای فایر فاکس 28 برای ویندوز 8 و8,1 (اصلاح شد)شما می توانید با کلیک بر روی Relaunch in Desktop از حالت مترو صفحات لمسی خارج شوید.

Snap5 دانلود نسخه بتای فایر فاکس 28 برای ویندوز 8 و8,1 (اصلاح شد)این مرورگر فاکس به صورت نسخه آزمایشی هستند و نسخه نهایی این اپلیکیشن در 18 مارس در دسترس خواهد بود.

سایت سازنده مرورگر فایرفاکس

[zilla_button url=”http://dl.wirenab.ir/soft/Firefox%20Setup%20Stub%2028.0b1.rar” style=”blue” size=”small” type=”round” target=”_self”] دانلود نسخه آزمایشی فایرفاکس 28 [/zilla_button]

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*