تبدیل کردن نوشته ها به صورت آیکون در پایین نرم افزار Outlook 2013

اگر در پایین نرم افزار Outlook 2013 آیکون ها به صورت نوشته هستت و می خواهید این نوشته آیکون ها به صورت تصویری درآید.در اینجا چگونگی تبدیل نوشته آیکون به آیکون تصویری آموزش خواهیم داد.

01 full navigation bar تبدیل کردن نوشته ها به صورت آیکون در پایین نرم افزار Outlook 2013به تب View بروید.

02 clicking view tab1 تبدیل کردن نوشته ها به صورت آیکون در پایین نرم افزار Outlook 2013در Folder Pane منوی Options را کلیک کنید.

03 folder pane layout section تبدیل کردن نوشته ها به صورت آیکون در پایین نرم افزار Outlook 2013در پنجره کوچک Navigation Options بخش Mail را انتخاب و دکمه OK را کلیک کنید.

[zilla_alert style=”green”] توجه: شما همچنین می توانید از این کادر محاوره ای برای تغییر تعدادی از موارد است که در نوار منوی بالای سایت ( بقیه با کلیک روی … دکمه را بر روی نوار قابل مشاهده هستند ) و به تغییر جهت که در آن آیتم های نمایش داده شده قابل مشاهده هستند استفاده کنید. [/zilla_alert]

04 navigation options dialog تبدیل کردن نوشته ها به صورت آیکون در پایین نرم افزار Outlook 2013حالا نوشته به آیکون نبدیل شده است.

05 compact nav تبدیل کردن نوشته ها به صورت آیکون در پایین نرم افزار Outlook 2013در(…) می توانید Navigation Options را کلیک کنید و تنظیمات مربوط به آن انجام دهید.

منبع:howtogeek

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...