اضافه کردن یک کارت کسب و کار (business card) تصویر در Outlook 2013 به امضا بدون کارت مجازی ( VCF )

هنگامی که شما یک کارت کسب و کار(business card) برای یک امضا اضافه کردید، یک تصویر از کارت های کسب و کار(business card) به امضا وکارت مجازی ( VCF ) فایل متصل است وارد می شود. اگر شما نمی خواهید فایل کارت ویزیت ضمیمه شود، می توانید تصویر را فقط به امضای خود را وارد کنید.

برای قرار دادن تنها تصویر از کارت های کسب و کار (business card) خود را بدون نیاز به فایل VCF در پایین صفحه نرم افزار روی People کلیک کنید.

01 clicking people1 اضافه کردن یک کارت کسب و کار (business card) تصویر در Outlook 2013 به امضا بدون کارت مجازی ( VCF )برای به دست آوردن یک تصویر می توایند از کارت کسب و کار(business card) استفاده کنید  ، ما باید مخاطبین موجود در هر شکل دیگری از مردم را مشاهده کنیم، می توانیم تماس ویرایش (Contact Editing )را باز کنیم و برای این کار، در دیدگاه های مختلف ما برای مشاهده و مخاطبین ما در قالب کارت کسب و کار (business card) به تب Home بروید.

02 clicking business card view اضافه کردن یک کارت کسب و کار (business card) تصویر در Outlook 2013 به امضا بدون کارت مجازی ( VCF )بر روی تماس خود را در دیدگاه فعلی دوبار کلیک کنید.

03 double clicking contact اضافه کردن یک کارت کسب و کار (business card) تصویر در Outlook 2013 به امضا بدون کارت مجازی ( VCF )بر روی آن راست کلیک کرده و Copy Image را کلیک کنید.

04 copying business card image اضافه کردن یک کارت کسب و کار (business card) تصویر در Outlook 2013 به امضا بدون کارت مجازی ( VCF )پنجره contact editing را ببندید و برای انجام این کار به تب FILE سمت چپ  close را کلیک کنید و یا می توانید آن را به صورت X در بالای پنجره صفحه را ببندید.

05 closing contact window اضافه کردن یک کارت کسب و کار (business card) تصویر در Outlook 2013 به امضا بدون کارت مجازی ( VCF )برای باز کردن signature editor به تب FILE بروید.

05a clicking the file tab اضافه کردن یک کارت کسب و کار (business card) تصویر در Outlook 2013 به امضا بدون کارت مجازی ( VCF )گزینه های موجود در لیست منو در سمت چپ Options کلیک کنید.

051111111111b clicking options اضافه کردن یک کارت کسب و کار (business card) تصویر در Outlook 2013 به امضا بدون کارت مجازی ( VCF )پنجره Outlook Options باز می شود و در منوی سمت چپ Mail را کلیک کنید.

05c clicking mail اضافه کردن یک کارت کسب و کار (business card) تصویر در Outlook 2013 به امضا بدون کارت مجازی ( VCF )و دکمه Signatures کلیک کنید.

نکته:برای انجام این کار بهتره یک سری به مطلب اختصاص امضای پیش فرض در Outlook2013 بزنید.

05d clicking signatures اضافه کردن یک کارت کسب و کار (business card) تصویر در Outlook 2013 به امضا بدون کارت مجازی ( VCF )در signature editor فضای خالی راست کلیک کرده و Paste را کلیک کنید.

06 selecting paste in editor اضافه کردن یک کارت کسب و کار (business card) تصویر در Outlook 2013 به امضا بدون کارت مجازی ( VCF )و تصویر را به امضا وارد می شود.

07 business card image only in signature اضافه کردن یک کارت کسب و کار (business card) تصویر در Outlook 2013 به امضا بدون کارت مجازی ( VCF )شما همچنین می توانید از این روش برای کپی کردن یک تصویر کارت کسب و کار (business card) را برای استفاده در اسناد و برنامه های دیگر استفاده کنید. همچنین ممکن است کارت مجازی ( VCF ) فایل را به یک امضا بدون تصویر وارد کنید.

منبع:howtogeek

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*