چگونه گوشی Samsung Galaxy S5 را روت کنیم؟ (SM-G900F)

اگر شما گوشی Samsung Galaxy S5 دارید و تازه خریدید که می خواهید روت کنید هنوز نرم افزارهای معروف روت مانند کینگ روت و VRoot درایور های گوشی Samsung Galaxy S5 نیامده است و برای همین شما با این نرم افزار ها می توانید گوشی Samsung Galaxy S5 را روت کنید.

Root-Galaxy-S5_ftبرای روت گوشی Samsung Galaxy S5 از نرم افزار CF-Auto-Root استفاده کنید این نرم افزار به صورت خودکار گوشی شما را روت می کند و پس با احتیاط گوشی رو روت کنید.

توجه کنید: سایت وایرناب هیچ مسئولیتی در قبال روت گوشی و خراب شدن آن نمی پذیرد و شما باید با احتیاط گوشی خود را روت کنید وهنگام روت گوشی تمام اطلاعات به درد نخوره گوشی از بین می رود و باعث باز شدن بیشتر فضای رم گوشی می شود.
فایل های ارائه شده این راهنما فقط برای گوشی (Samsung Galaxy S5 (SM-G900F در نظر گرفته شده است .اگر مدل گوشی خود را نمی دونید به Settings > About device > Model number رفته و مدل گوشی خود را پیدا کنید.
مهم: کنار گذاشتن با این روش فلش شمارنده افزایش می یابد، و باعث ناکس پرچم گارانتی سامسونگ می شود، بنابراین ضمانت نامه را از درجه اعتبار ساقط خواهد بود.

نرم افزارهای زیر را دانلود کنید:

دانلود CF-Auto-Root for Galaxy S5 SM-G900F

دانلود Samsung USB Drivers

مراحل روت گوشی (Samsung Galaxy S5 (SM-G900F با نرم افزار CF-Auto-Root:

  1. CF-Auto-Root را دانلود و از فشرده خارج کنید.
  2. فایل ODIN را راه اندازی کنید.
  3. بر روی دکمه PDA در ODIN کلیک و فایل (CF-Auto-Root-klte-kltexx-smg900f.tar.) را انتخاب کنید.
  4.   با قرار دادن گوشی خود در حالت دانلود تأمین انرژی آن را خاموش کنید، و سپس فشار دادن دکمه کاهش صدا، خانه و دکمه پاور با هم و می توانید با  فشار یک دکمه حالت دانلود به بوت شدن را وارد کنید .
  5. گوشی خود را به کامپیوتر از طریق USB وصل کنید. یکی از باکس ها در بالا باید روشن باشد.
  6. دکمه Start در ODIN را کلیک کنید و صبر کنید گوشی شما روت شود و مطمئن باشید در طول انجام کار گوشی شما به کامیپوتر قطع نشود.
  7. با روت شدن گوشی دوباره راه اندازی مجدد می شود.

منبع:xda-developers

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

۳ نظر

  1. مدل گوشی من sm-g900h هستش ایا میشه با اسن نرم افزار روت کنم….با تشکر

  2. چیزی دانلود نمیشود :-( ?:-) :-/

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*