مشاهده RSS در Outlook 2013

اگر شما تعداد زیادی از RSS درOutlook دارید، و ممکن است در پوشه RSS خود لینک های بی نظمی دریافت کنید. یک راهی وجود دارد شما می توانید فیدهای RSS خود را با استفاده از پوشه جستجو راه اندازی کنید، بنابراین شما می توانید تنها فید خوانده نشده  ببینید.

برای راه اندازی یک پوشه جستجو جدید فقط ازفیدهای خوانده نشده روز جاری که نمایش داده شده است، مطمئن شوید که ماژول ایمیل باز است. اگر باز نیست ، لینک ایمیل در پایین پنجره Outlook را کلیک کنید و بر روی Search Folders راست کلیک کرده و New Search Folders را کلیک کنید.

01_selecting_new_search_folderپنجره New Search Folder باز می شود و پایین پنجره custom وCreate a custom Search Folder را انتخاب و برای انتخاب معیارهای پوشه جستجو دکمه Choose را کلیک کنید.

02_clicking_choose_new_search_folderدر کادر Custom Search Folder یک نام به نام “Today’s Unread RSS Feeds,” وارد کنید و دکمه Criteria را کلیک کنید.

03_clicking_criteriaدر پنجره Search Folder Criteria در قسمت Time گزینه received انتخاب کنید.

04_selecting_received_for_timeدر قسمت Time سمت راست Today نیز انتخاب کنید.

05_selecting_todayبه تب More Choices بروید و قسمت Only items that are را unread انتخاب کنید ودکمه Ok را کلیک کنید.

06_selecting_unread_more_choices_tabبرای مشخص کردن پوشه RSS را به عنوان پوشه که در آن جستجو سفارشی اتفاق خواهد افتاد دکمه Browse را کلیک کنید.

07_clicking_browseدر پنجره Select Folder پوشه RSS Feeds را تیک بزنید و دکمه Ok را کلیک کنید.

08_selecting_rss_feeds_folderایمیل درپوشه ها خواهد بود و در این جستجو پوشه پنجره ویرایش گنجانده شده و باید RSS  به عنوان خوانده شده باشد و دکمه OK را کلیک کنید.

10_closing_new_search_folder_dialogدر قسمت Search Folders پوشه “Today’s Unread RSS Feeds” آمده است و تنها RSS خوانده نشده در این پوشه نمایش خواهد داد.

11_new_custom_folder_createdاگر به دنبال بیش از یک فید هستید در همون روشی که گفتم انجام دهید.

منبع:howtogeek

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

۳ نظر

  1. بابا این آفیس 2013 چه امکانات داره پس باید این افیس 2013 را جایگزین آفیس 2010 کنم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*