فعال و غیر فعال کردن پنجره ویرایش پیام جداگانه برای پاسخ ها در Outlook 2013

00_lead_image_separate_message_editing_window

Outlook 2013از ویژگی های پاسخ در خط، اجازه می دهد که  یک ایمیل به طور مستقیم در قسمت خواندن پاسخ بدهید، و به جای باز کردن یک پنجره جداگانه معرفی می کند.  اگر شما ترجیح می دهید از پنجره جداگانه ویرایش پیام استفاده کنید، یک راه آسان برای دسترسی به آن وجود دارد.

توجه: اگر شما قسمت خواندن فعال باشد شما نمی توانید ایمیل های انتخاب شده در آن را مشاهده کنید، از People pane ممکن است در راه باشد. برای پنهان کردن People pane، در پایین سمت راست فلش قرمز رنگ  کلیک کنید.

00a_hiding_the_people_paneیکی از این دکمه ها برای پاسخ پیام انتخاب شده، کلیک کنید.

01_clicking_reply قسمت ویرایش ساده به طور مستقیم در قسمت خواندن نمایش می دهد.برای دسترسی به پنجره ویرایش پیام جداگانه برای نوشتن پاسخ خود را Pop Out را کلیک کنید.

توجه: اگر شما تصمیم به پاسخ دادن ایمیل هستید روی Discard کلیک کنید.

02_clicking_pop_outپنجره جداگانه ویرایش پیام با آن مجموعه خود را از تب ها و روبان دستورات نمایش می دهد.

توجه: برای ارسال پاسخ یا پست الکترونیک فرستاده شده نه یک بار پیام پنجره جداگانه باز می شود، درگوشه سمت راست پنجره X را کلیک کنید و اگر یک جعبه محاوره نمایش درخواست تائید شود برای ذخیره تغییرات، روی NO کلیک کنید.

03_separate_message_editing_windowشما می توانید همیشه نمایش پنجره جداگانه ویرایش پیام هنگام پاسخ دادن انتخاب کنید. برای این کار، بر روی زبانه File در پنجره اصلی outlook را کلیک کنید.

04_clicking_fileدر سمت چپ Account Information کلیک کنید.

05_clicking_optionsدر Outlook Options سمت چپ منوی کشویی Mail را کلیک کنید.

06_clicking_mailدر بخش replies and forwards گزینه open replies and forwards in a new window را تیک بزنیدو دکمه Ok را کلیک کنید.

07_selecting_open_in_new_windowهر زمان که شما به یک ایمیل پاسخ بدهید، یک پنجره جداگانه ویرایش پیام نمایش داده خواهد شد.

منبع:howtogeek

 

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*