حرکت مستقیم از یک جدول به جدول دیگر درword 2013

پریدن به یک صفحه خاص در word2013 یک کار مشترک و آسان برای انجام این کار با استفاده از یافتن و جایگزین کردن جعبه محاوره است. شما همچنین می توانید از این برگه به پرش از یک جدول به طور مستقیم به جدول بعدی در سند خود استفاده کنید.

در یک جدول به مراجعه به جدول بعدی  اشاره گر خود را ندارد.با قرار دادن اشاره گر  در هر بند و یا جدول و F5 را فشار دهید و یا از کلیدهای Ctrl + G برای باز یافتن و جایگزین کردن جعبه محاوره استفاده کنید.

پنجره ای که ظاهر شد و به تب Go To بروید و دکمه Next را کلیک کنید.

01_go_to_table

 

جدول بعدی در سند شما انتخاب شده باشد و یافتن و جایگزین کردن کادر محاوره ای باز باقی می ماند.

02_jumped_to_first_table

 

شما همچنین می توانید به جدول قبلی  با کلیک کردن بر رویFind and Replace و جعبه محاوره پرش را جایگزین کنید.

03_jumping_to_previous_table

 

شما همچنین می توانید به یک جدول خاص با وارد کردن شماره جدول در جعبه  ویرایش و گزینه Go Toکلیک کنید.به عنوان مثال، اگر شما در ابتدای سند خود هستید و 3 را وارد می کنید ، شما به جدول سوم منتقل می کند (اگر یک جدول سوم وجود دارد).اگر شما  یک ‘+’ یا ‘-‘ قبل از عددوارد کنید، نسبت به محل فعلی اشاره گر حرکت می کند.مثال:اگر شما شماره +3 وارد کنید اشاره گربه 3 جدول پایین حرکت خواهد کرد.

04_jumping_to_specific_table_number

 

ما شماره 3 وارد کردیم و جدول سوم در سند هایلایت شد.

05_jumped_to_third_table_in_document

 

این ویژگی ها اگر سند شما جدول طولانی دارد و شما نمی خواهید کل جدول حرکت دهید و برای پیدا کردن جدول نیاز به ویرایش دارید.

منبع:howtogeek

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*