ایجاد یک جداسازی واضح هر یک از ایمیل در لیست پیام در Outlook 2013

اگر شما یک لیست طولانی از ایمیل دارید و شما در تشخیص میان ایمیل های منحصر به فرد در فهرست دارید، شما می توانید از سبک خط شبکه به نمایش درآورید و در بین هر یک از ایمیل را انتخاب کنید. این می تواند قابلیت دید هر یک از ایمیل لیست شما را بهبود بخشد.

برای تغییر این تنظیمات، ابتدا مطمئن شوید که ماژول ایمیل فعال است. اگرفعال نیست، لینک ایمیل در پایین پنجره Outlook را کلیک کنید. سپس، روی تب View کلیک کنید.

01_clicking_view_tabدرتب View  / View Settings را کلیک کنید.

02_clicking_view_settingsدر پنجره Advanced View Settings دکمه Other Settings کلیک کنید.

03_clicking_other_settingsدر قسمت Grid Lines and Group Headings  منوی solid را انتخاب کنید.

توجه: شما همچنین می توانید به ایمیل های جداگانه به روز با انتخاب نمایش آیتم ها درچک NO در پنجره وجود دارد را انتخاب کنید.

دکمه Okرا کلیک کنید.

04_selecting_solid_grid_line_styleدر پنجره Advanced View Settings دکمه OK را کلیک کنید.

05_closing_advanced_view_settings_dialogسبک خط شبکه جداکننده هر یک از ایمیل لیست شما نمایش می دهد.

06_solid_lines_as_separatorsتوجه داشته باشید که هنگامی که شما یک ایمیل را انتخاب می کنید، یک خط نقطه چین در اطراف ایمیل نمایش میدهد. است که می تواند راه دیگری برای تشخیص یک ایمیل از دیگران، و همچنین چیزی باشد.اگر شما قاب خواندن خاموش باشد(in the Layout section of the View tab)، آن  نشانی هیچ آسیبی نمی رساند و ایمیل به آن تماس بگیرید و در لیست را انتخاب کنید.

منبع:howtogeek

درباره‌ رایموند

من رایموند هستم 21 ساله ساکن تهران-بومهن و مدیر سایت وایرناب هستم و علاقمند به تکنولوژی و برنامه نویسی و طراحی سایت هستم و انشالله در فرصت بعدی برنامه نویسی و طراحی وب سایت یاد خواهم گرفت...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*